MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Komfortowo do pracy

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 6 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 15 lutego 2006, 20:35
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
   Podróżni wyjeżdżający do Karpacza i Szklarskiej Poręby wkrótce będą jeździć w komfortowych warunkach. PKS Jelenia Góra planuje w tym półroczu kupić siedem mercedesów 408. Każdy z nich będzie miał ok. 80 miejsc. - Będą to auta używane 4, 5-letnie, ale nowoczesne i w bardzo dobrym stanie - mówi Paweł Karmelita, kierownik działu dyspozycji PKS Jelenia Góra.

   Podróżni wyjeżdżający do Karpacza i Szklarskiej Poręby wkrótce będą jeździć w komfortowych warunkach. PKS Jelenia Góra planuje w tym półroczu kupić siedem mercedesów 408. Każdy z nich będzie miał ok. 80 miejsc. - Będą to auta używane 4, 5-letnie, ale nowoczesne i w bardzo dobrym stanie - mówi Paweł Karmelita, kierownik działu dyspozycji PKS Jelenia Góra. </b>

         Jeden z pojazdów już został kupiony i jeździ do Karpacza i Szklarskiej. Kolejne trafią na drogi powiatu jeleniogórskiego jeszcze przed rozpoczęciem letniego sezonu turystycznego.
- To rewelacyjnie, bo do Karpacza jeżdżą najbardziej obskurne autobusy - mówi Aneta Jędrzejewska, licealistka, która prawie codziennie dojeżdża do Jeleniej Góry do szkoły.
- Nie da się wymienić całego taboru od ręki, ale wysłużone auta będą powoli odchodziły do lamusa - zapewnił Paweł Karmelita.

Czytaj również

W trosce o zwierzęta złamał prawo?

E–projekt w Kowarach już wkrótce

Karty tak, kolory nie

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~tomek.jg 7-01-2006 8:30
Przydałoby się żeby do Wadowic jeździł lepszy autobus bo w tych złomach to ciężko wytrzymać taką trasę. Za kawałku dojazdowym do Gliwic po zjeździe z autostrady to te stare autobusy mało się nie łamią na pół.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezesi spółek miejskich o cenach energii

Wszyscy za strajkiem

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

Prace zgodnie z planem

Uchodźcy religijni na ziemi jeleniogórskiej

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
1103
Tak
38%
Nie
54%
Nie mam zdania
8%