MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 10 sierpnia
im. Borysa, Wawrzyńca

Komfortowo do pracy

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 6 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 15 lutego 2006, 20:35
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
   Podróżni wyjeżdżający do Karpacza i Szklarskiej Poręby wkrótce będą jeździć w komfortowych warunkach. PKS Jelenia Góra planuje w tym półroczu kupić siedem mercedesów 408. Każdy z nich będzie miał ok. 80 miejsc. - Będą to auta używane 4, 5-letnie, ale nowoczesne i w bardzo dobrym stanie - mówi Paweł Karmelita, kierownik działu dyspozycji PKS Jelenia Góra.

   Podróżni wyjeżdżający do Karpacza i Szklarskiej Poręby wkrótce będą jeździć w komfortowych warunkach. PKS Jelenia Góra planuje w tym półroczu kupić siedem mercedesów 408. Każdy z nich będzie miał ok. 80 miejsc. - Będą to auta używane 4, 5-letnie, ale nowoczesne i w bardzo dobrym stanie - mówi Paweł Karmelita, kierownik działu dyspozycji PKS Jelenia Góra. </b>

         Jeden z pojazdów już został kupiony i jeździ do Karpacza i Szklarskiej. Kolejne trafią na drogi powiatu jeleniogórskiego jeszcze przed rozpoczęciem letniego sezonu turystycznego.
- To rewelacyjnie, bo do Karpacza jeżdżą najbardziej obskurne autobusy - mówi Aneta Jędrzejewska, licealistka, która prawie codziennie dojeżdża do Jeleniej Góry do szkoły.
- Nie da się wymienić całego taboru od ręki, ale wysłużone auta będą powoli odchodziły do lamusa - zapewnił Paweł Karmelita.

Ogłoszenia

Czytaj również

Mercedesem rozbił kilka aut

Trio Vocalis operetkowo w Parku Zdrojowym

Wkrótce karkonoski

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~tomek.jg 7-01-2006 8:30
Przydałoby się żeby do Wadowic jeździł lepszy autobus bo w tych złomach to ciężko wytrzymać taką trasę. Za kawałku dojazdowym do Gliwic po zjeździe z autostrady to te stare autobusy mało się nie łamią na pół.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Śmierć na żwirowni

Czytelniczka: drogo i brudno

60 rund na 60 lat miasta  

Stalowe rumaki w Karpaczu

Co z dużą ilością nakrętek?

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
415
Tak
40%
Nie
55%
Nie wiem
6%