MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Komfortowo do pracy

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 6 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 15 lutego 2006, 20:35
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
   Podróżni wyjeżdżający do Karpacza i Szklarskiej Poręby wkrótce będą jeździć w komfortowych warunkach. PKS Jelenia Góra planuje w tym półroczu kupić siedem mercedesów 408. Każdy z nich będzie miał ok. 80 miejsc. - Będą to auta używane 4, 5-letnie, ale nowoczesne i w bardzo dobrym stanie - mówi Paweł Karmelita, kierownik działu dyspozycji PKS Jelenia Góra.

   Podróżni wyjeżdżający do Karpacza i Szklarskiej Poręby wkrótce będą jeździć w komfortowych warunkach. PKS Jelenia Góra planuje w tym półroczu kupić siedem mercedesów 408. Każdy z nich będzie miał ok. 80 miejsc. - Będą to auta używane 4, 5-letnie, ale nowoczesne i w bardzo dobrym stanie - mówi Paweł Karmelita, kierownik działu dyspozycji PKS Jelenia Góra. </b>

         Jeden z pojazdów już został kupiony i jeździ do Karpacza i Szklarskiej. Kolejne trafią na drogi powiatu jeleniogórskiego jeszcze przed rozpoczęciem letniego sezonu turystycznego.
- To rewelacyjnie, bo do Karpacza jeżdżą najbardziej obskurne autobusy - mówi Aneta Jędrzejewska, licealistka, która prawie codziennie dojeżdża do Jeleniej Góry do szkoły.
- Nie da się wymienić całego taboru od ręki, ale wysłużone auta będą powoli odchodziły do lamusa - zapewnił Paweł Karmelita.

Ogłoszenia

Czytaj również

TPD ze św. Mikołajem w kinie LOT

Groźna kolizja na Wolności

Spotkanie ze Smarzowskim

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~tomek.jg 7-01-2006 8:30
Przydałoby się żeby do Wadowic jeździł lepszy autobus bo w tych złomach to ciężko wytrzymać taką trasę. Za kawałku dojazdowym do Gliwic po zjeździe z autostrady to te stare autobusy mało się nie łamią na pół.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Wichura narobiła szkód

Droga dla wybranych

Droga po remoncie

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
824
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%