MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Komentarz Macieja Majcherka do przeprowadzonego z nim wywiadu

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 22:03
Aktualizacja: 22:13
Autor: JEN
W środę (23 kwietnia) po pamiętnym meczu Sudetów z AZS Radex Szczecin podszedłem do lidera drużyny gości – Macieja Majcherka i zadałem mu kilka pytań, ale nie był rozmowny, więc w pytaniach (z tak zwaną tezą) prosiłem tylko potwierdzenie lub zaprzeczenie stawianych przez mnie tez. Otrzymywałem odpowiedzi przeważnie twierdzące, więc tak, a nie inaczej, napisałem ten tekst. Jednak mój rozmówca zaprzecza niektórym stwierdzeniom zawartym w tym materiale, więc szanując zdanie na ten temat tego naprawdę znakomitego koszykarza, przytaczam jego tekst bez jakichkolwiek zmian.

Drogi Panie Januszu,

Cieszę się, że obaj zgadzamy się w zasadniczej kwestii, iż nie są to moje odpowiedzi na pytania tylko Pana swobodna interpretacja mojego potwierdzania, bądź negowania stawianych przez Pana tez.
Nie ulega również wątpliwości, że towarzyszyły nam ogromne emocje, jednakże z tego co pamiętam, to rozmawialiśmy na temat przebiegu mojej kariery sportowej i klubów, w których grałem! W żaden sposób nie potrafię odnaleźć w pamięci kwestii dotyczącej mojego talentu aktorskiego. Zapewniam, iż na boisku nie odgrywam teatrzyku, ale wkładam całe serce w sport, który kocham i nie chciałbym, aby postrzegano mnie jako symulanta.
Nigdy nie pokusiłbym się również o stwierdzenie, iż pozbawiony jestem zdrowego rozsądku i nie potrafię panować na swoimi emocjami, a co gorsza zachowaniami (udawanie nadmiernie poszkodowanego w starciach z rywalami)!
Nie ukrywam, że pozostał mi pewien niesmak po przeczytaniu tego wywiadu, w którym mam wrażenie, że sam stawiam się w złym świetle! W związku z powyższym pierwszą reakcją było moje veto w formie e-maila do Pana i proszę absolutnie nie mieć mi tego za złe.
Niezmiernie cieszę się, że próbujemy dojść do konsensusu i dziękuję za niemalże natychmiastową reakcję.

Z wyrazami szacunku,

Maciej Majcherek

Ogłoszenia

Czytaj również

Stop marginalizacji średnich miast

Tłumy we dworze

Dyski do remontu

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~kibic 29-04-2008 10:38
Yntelygentny ten Majcherek. W ogóle to Sudety szukają wzmocnień, panie Maćku...
~Sic 29-04-2008 14:10
~... xD 29-04-2008 15:05
Majcherek pogadaj sobie... jak ty nei symulujesz to ja jestem święty;] a co do wzmocnień Sudetów to oni nie potrzebują takiej "gwiazdy" jak on bo tylko może rozwalić atmosferę w druzynie.. taka prawda a poza tym na jego miejsce jest Samczyk tzn Król Samczyk:) i bracia Niesobscy więcej nie trzeba bo jest też Terlik:) wzmocnienie jest potrzebne pod kosz i na 1.. dla niezorientowanych pozycja rozgrywającego bo Denis sam nie da rady
~k-ka 29-04-2008 15:44
w sumie to Majcherek ma racje. to jest sport i kazdy stara sie wygrac. a z tym talentem aktorskim to bylo male przegięcie...
~maci 29-04-2008 18:23
Takie pytanie postawione zawodnikowi po przegranym boju o awans -niesmaczne...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Wybory: Zwycięstwo PiS

Kto do Senatu?

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
626
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%