MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kolizja autobusu Kry–chy przed A–4

Wiadomości: DOLNY ŚLĄSK
Niedziela, 10 października 2010, 19:18
Aktualizacja: 20:52
Autor: RED
Około dwóch kilometrów przed zjazdem na autostradę doszło dziś późnnym popołudniem do zderzenia autobusu jeleniogórskiego przewoźnika z poprzedzającym autem.

Autobus jechał z Jeleniej Góry do Wrocławia. Ze wstępnych doniesień wynika, że nikomu nie stało się nic poważnego. Stłuczka przyczyniła się jednak do sporych korków na trasie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Po akcji „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”

Pożar przy Strumykowej

Komentarze (37) Dodaj komentarz

~ 10-10-2010 19:35
Szybciej, szybciej, szybciej!
~ 10-10-2010 19:52
kierowcy krychy w ogole nie przestrzegaja zadnych predkosci. Kolo bolkowa kierowca jechal 140km/h. Moze lepiej byloby zamontowac im tachografy?
~Iza 10-10-2010 20:04
tak to prawda,krychy wioza smierc!!!Nie dosc,ze te busiki to skansen to jeszcze maja ciagoty rajdowe...Policji polecam kontrole na ich przejazdach.
~blck 10-10-2010 20:06
TO NIECH PASAZEROWIE ZWRACAJA uwage kierowcy, ja tak zrobilem kiedys i jechał normalnie
~gosc wrc 10-10-2010 20:11
nie gajcie glupot !!! a jezdzic to kazdy sie pcha i jak jest pare minut wczesniej na mejscu to zadowolony .
~xxx 10-10-2010 20:25
to nie było na samej autostradzie, tylko przed wjazdem na A-4. widziałem. skoda nieźle rozwalona.
~uuu 10-10-2010 20:26
przejazd krychą to koszmar nie polecam chyba że się gdzieś śpieszycie
~loblob 10-10-2010 20:32
Tacho mają to nić nie da! Kontrola stanu technicznego by się przydała u nich. Poza tym lepiej, bezpiecznej i wygodniej PKSem. Nie rozumiem czemu ciągle się tłuczecie tą biedną, żałosną Krychą!
tracęgruntpodstopami 10-10-2010 20:48
To jest kolejny powód, by wspierać transport szynowy - kolej. Sam jeżdżę do Wrocławia PKP, niestety trwa to długo, ale kolej jest bezpieczniejsza od autobusów, nie wspominając o małych busikach, w których jest duszno, ciasno i śmierdzi.
~P 10-10-2010 20:59
to nie jedyna kolizja dzis w drodze do wrocka potórka w osieku wszędzie korki hm nik nie ucierpiał a jednak karteka kogoś zabrała
rymcycymcy 10-10-2010 21:09
Niedziela, piękna pogoda ...to oznacza wylęg drogowych ciapciuchów :) Wyrazy współczucia dla kierowców zawodowych którzy muszą jeździć w takich warunkach :)
~studencik 10-10-2010 21:23
Jakie dwa kilometry????!!!!!! Skąd takie informacje??!! Jechałem i widziałem gdzie ta Kry-cha się zderzyła. Owszem dwa kilometry, ale przed Osiekiem!!! A stamtąd do autostrady jest jeszcze ładne parę kilometrów!!!
~do studencik 10-10-2010 21:39
mam nadzieje że matmy nie studiujesz bo oblejesz Wypadek zdarzył się za Osiekiem juz za wzgórzem , za cmentarzem tam zostaje około 1,5km do stacji benzynowej i masz już wjazd na A4
~RYNIU 10-10-2010 21:59
WYSTARCZY SPRAWDZIĆ TARCZKI KIEROWCÓW,JAK JEDEN KIEROWCA W CIĄGU DNIA MOŻE ZROBIĆ 3 RAZY WROCŁAW?????,ALE W FIRMIE KRYCHA JEST TO MOŻLIWE,A GDZIE JEST NASZE ITD????. A PO ZA TYM STAN AUTOBUSÓW JEST KRYTYCZNY ,A OD KIEDY AUTOBUSEM MOŻNA JECHAĆ 140KM/h. A KTO IM POŚCIĄGAŁ KAGAŃCE Z AUTOBUSÓW,POLICJA POWINNA PRZEŚWIETLIĆ KAŻDY JEDEN AUTOBUS TEJ FIRMIE.TO WSZYSTKO JEST ŻAŁOSNE,
~Czytelniczka 10-10-2010 22:13
Dokładnie, Szczerze mówiąc wole jeżdzić woim autem do Wro mimo żę koszty są dużo droższe... ale czasami musiałam jechać Krychą! Wydawało mi się że cofnęłam się w czasie wchodząc do busa!!! Totalnie zaniedbane i zeszrocone! A o klimatyzacji to można było pomarzyć! Uważam że w takim busie gdzie jeżdżą ściśnięte osoby to wypadało by coś zamontować! Generalnie wysiadłam z mokrymi plecami! I pomyśleć sobie ile w tych fotelach pociło się osób! Yuk!!! Co do prędkości.... nie odczułam żeby jakoś szybko jechali! A fakt, każdy by chciał jeżdzić szybciej i być o pare minut wcześniej... chociażby po to żeby się wydostać z tego kurnika! Mam nadzieję, że kiedyś doczekamy się połączeń kolejowych z prawdziwego zdarzenia...
~hmh... 10-10-2010 22:22
Same mądrale a co to tylko jedyna krycha ma wypadek i pks ma same nówki autobusy? i kierowcy w nich mają może inne kategorie czy co? Żałośni krytykanci...
~Rex 10-10-2010 22:22
Opel Vectra A gaz i za 30 zł dwie strony mnie dowiezie
~Veron 10-10-2010 22:24
Hmm co do odległości, ja również jechałem i miałem włączony GPS do zjazdu na A4 było około 3,5 km :]
~Veron 10-10-2010 22:39
Dodam jeszcze, że chwile potem, już we Wrocławiu jechałem 60 km/h (osobowym, na 50 km/s) patrze a na drugim pasie po lewej wyprzedza mnie kto? Krycha z Jeleniej :] ... szkoda słów
rymcycymcy 10-10-2010 23:03
Dodam jeszcze, że jak wracałem dzisiaj z Wrocka, to wyprzedziłem Krychę na autostradzie i wiecie co ? ...miałem wrażenie, że stoi w miejscu ! :) ...a przecież na autostradzie nie wolno się zatrzymywać ! To rzeczywiście nie świadczy dobrze o kierowcach Kry-Chy ! ;)
~ja 10-10-2010 23:03
czytając wasze komentarze - szczerze mówiąc nie dobrze mi się robi- jeżeli tak psioczycie na Kry- Chę to jaka cholerę nimi jeździcie???? Przecież macie mozliwość wyboru PKS ,PKP czy własny samochód i nikt was nie zmusza! Ja jeżdżę bardzo często i nie narzekam jak każdy środek transportu nie jest doskonały, ale to jest mój wybór . Zgadzam się z hmh umiecie tylko krytykować
Piipi Jelonkowa 11-10-2010 0:53
..do - [~Rymcycycmy ..]~Hmm.. z Twojego opisu mamy już podejrzanego *ciapciucha! ~WIADOMO .. *mężczyzna ! ~SMUTNE ..
~ 11-10-2010 7:01
4 razy w tygodniu jeżdżę tą trasą,często mijam lub jestem wyprzedzany przez sam.Firmy krycha ,naprawdę mistrzostwo świata .Ludzie jadą na pewną śmierć. Wczorajszy autobus hamował z 30m takie były ślady na asfalcie,za to poprzedzający sam skody złamał się pod siebie. Może właściciel Krychy wyciągnie wnioski ????????
~...i. 11-10-2010 8:03
140 km/h:)))zal mi was pajacyki...110 km/h to wszystko:)a kry cha nie jezdze od paru lat,lecz bardzo dobrze wspominam umiejtnosci kierowcow,jak i stan pojazdow.pzdr!!!
~Do RYNIU 11-10-2010 8:21
Kagańców nikt nie pościągał - nie ma takiej potrzeby - można go bez problemu spalić i też przestaje działać. To nie są szczególnie trwałe urządzenia. Poza tym problem nie dotyczy kierowców tylko rozkładu jazdy!!! PKS ma na przejazd do Wrocławia 2 h 5 min a KRYCHA 1,5 h. Pamiętajmy przy tym, że prędkość autobusu poza terenem zabudowanym wynosi 70 km/h a na autostradzie 80 km/h (tylko nowsze konstrukcje mają homologację na 100 km/h a takowych Krycha nie posiada)!!!!
~elee 11-10-2010 8:44
jeśli chcesz skończyć swoje życie to przejedź się krychą.... ja miałam okazje i nie polecam.... jedynie to na rondzie w strzegomiu w tachografie zgasła czerwona lampka, już nie mówiąc o wyprzedzaniu w którym jechaliśmy na czołówkę. Po tej przejażdżce zadzwoniłam do biura tej firmy i opowiedziałam jakich mają nieodpowiedzialnych kierowców, na co pani mi odpowiedziała że pierwszy raz słyszy że kierowcy jeżdżą brawurowo, na co jej odpowiedziałam że wiem że nie jestem pierwszą osobą która składa takie zażalenie... brak powagi!!!!!
~ak 11-10-2010 9:06
krycha to katastrofa, zniszczone te busiki, śmierdzą, a kierowcy faktycznie jadą szybko, szybko jedziesz - wolno niosą.
~Obywatel 11-10-2010 10:19
Jazda Krychom nie należy do najwygodniejszych, szczególnie jak się jedzie busikiem w którym odległości siedzeń są tak małe że ledwo się można zmieścić i na dłuższych trasach to naprawdę jest męczące.
~galla 11-10-2010 10:44
kazdy kto zawierzy i raz pojedzie Krycha juz drugi raz madrzejszy po przezytych doswiadczeniach szuka innego srodka transportu, taka jest prawda.
~cityzen 11-10-2010 10:50
mohery na rowery jak wam za szybko to z buta.... mnie bardzo odpowiada jazda Krychą.
~panteer 11-10-2010 11:24
do postu z 08.21. Czas przejazdu Krychy w rozkładzie na wszystkich kursach do Wrocławia i z Wrocławia to 2h (120 min). W rozkładzie PKS na kursach obsługiwanych przez jeleniogórski PKS w większości też jest 2h, ale są trzy kursy po 1h55min i nawet jeden 1h50min. Rozkłady są na stronach internetowych firm więc proszę sprawdzić a bzdur nie wypisywać.
~panteer 11-10-2010 11:36
do postu z 08.21. Czas przejazdu Krychy w rozkładzie na wszystkich kursach do Wrocławia i z Wrocławia to 2h (120 min). W rozkładzie PKS na kursach obsługiwanych przez jeleniogórski PKS w większości też jest 2h, ale są trzy kursy po 1h55min i nawet jeden 1h50min. Rozkłady są na stronach internetowych firm więc proszę sprawdzić a bzdur nie wypisywać.
~Eli 11-10-2010 16:56
Racja nie podoba się ,to są jeszcze pociągi ,to tylko trzy godziny ,jak dobrze pójdzie ,jeżdżę bardzo często Krychą ,nie narzekam ,czysto ,klima ok,kierowcy bardzo uprzejmi ,nie czepiajcie sie
~... 11-10-2010 17:40
ludzie, poczytajcie samych siebie! sposób widzenia zależy od sposobu siedzenia. rzeczywiście może te busy nie są najlepszej jakości, ale na dłuższe trasy (dalej niż wrocław) puszczają te w dobrym stanie. co do prędkości- większość pisze, że kierowcy szybką jeżdża, ale: 1. za praktycznie każde ich spóźnienie na przystanek są telefony do firmy, 2. sama byłam świadkiem jak kierowca z wrocławia wyjechał o 15 minut później niż miał planowo, ale tylko dlatego, że pasażerowie go o to poprosili, bo spóźniał się pociąg, po czym przyjechał niecałe 10 minut po czasie do jeleniej i jedna z pasażerek zrobiła awanturę kierowcy, że się spóźnił, stanęła w drzwiach autobusu i nie chciała wypuścić reszty pasażerów, nawet policja przyjechała, ale ta dziewczyna uciekła. Więc bardzo Was proszę, zdecydujcie się, czego Wy w końcu chcecie....
~endru 11-10-2010 20:06
z tego co widziałem to krycha nieźle przyłożyła w osobówkę-tył caly do wymiany. na Wroclawskiej pisali, że jedna osoba została ranna. Na miejscu były conajmniej 4 jednostki straży pożarnej, także kolizja wyglądała na poważną... Jelonko! dowiedzcie się więcej i opiszcie kto był sprawcą wypadku.
~Borys 12-10-2010 18:07
jechałem tą krychą, ale kierowca osobówki zatrzymał się dęba bo mu pies wyleciał na jezdnię i usiadł, szczerze to kierowca krychy jechał wyjątkowo spokojnie przez całą trasę a przed uderzeniem też prędkość nie była duża, po prostu ten osobowy stanął w miejscu na środku drogi i kierowca nie zdążył całego busa zatrzymać, swoją drogą widok tych kawałków auta za szybą fruwających we wszystkie strony- bezcenne, ale dobrze że nikomu się nic nie stało
~KIZIOR 13-10-2010 15:02
Ojejku przecież ktoś przez tą stłuczkę mógł wylać na siebie herbatkę albo co gorsze dostać czkawki z nadmiaru wrażeń.Zamknąć Krychę tak jak DOPALACZE.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ważna lekcja przed seansem w kinie

Prezes sądu okręgowego grozi procesami

Jest szansa na miliony

Będzie bezpieczniej

Współpraca z Huangshan

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
378
Tak
79%
Nie
17%
Nie mam zdania
4%