MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kolejny wypadek autobusu miejskiego

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 24 stycznia 2008, 7:37
Aktualizacja: 11:11
Autor: carioca
Pechowe dni dla kierowców Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. W czwartek rano doszło do kraksy z udziałem autobusu. Zajechał drogę furgonetce. Prowadzący trafił do szpitala.

Przy ulicy Jana Pawła II w bok autobusu linii nr 20, który jechał w kierunku Zabobrza, uderzył samochód dostawczy marki Seat. Na szczęście pasażerom nic się nie stało i opuścili pojazd. Rannego kierowcę zabrano do szpitala.

Z relacji świadków wynika, że kierowca MZK zajechał drogę furgonetce. Prawdopodobnie jej kierowca nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.
Na miejsce udała się policja i straż pożarna, aby posprzątać miejsce zdarzenia. Zablokowany był jeden pas ruchu na obwodnicy.
Straty zostaną oszacowane przez przewoźnika.

To drugie zdarzenie z udziałem pojazdu MZK w tym tygodniu. We wtorek do stłuczki doszło przy ul. 1 Maja u zbiegu al. Wojska Polskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Rajd zdewastował las?

Alarm bombowy opóźnił maturę

O wolności w BWA

Komentarze (18) Dodaj komentarz

~Combo 24-01-2008 8:04
Volkswagen Combo oraz Volkswagen 126 p :)) co to za auta droga jelonko już lepiej nie piszcie jakie auta braly udzial w wypadku szkoda sie osmieszać :)))
~Spostrzegawczy 24-01-2008 8:09
Szanowna Redakcjo - Combo to chyba jeden z modeli Opla, a nie VW. Pozdrawiam
~do spostrzegawczego 24-01-2008 8:33
na jezdni widać było odpodnięty znak VW
Dominik 24-01-2008 9:28
to seat ma jakieś dostawcze samochody ??
~maciek1jg 24-01-2008 10:27
"uderzył samochód marki dostawczy marki Seat"
~_rymcycymcy____ 24-01-2008 10:32
To auto dostawcze wiozło właśnie dostawę znaków firmowych różnych marek. Jak to się rozsypało po ulicy i wymieszało, to nikt już nie wie co to za auto. Ja bym jednak stawiał na wolzwagena colombo ;)
~Omega1 24-01-2008 10:39
Dominik tak Seat ma auto dostawcze i nazywa sie Inca!!!Pozdrawiam!!Druga strona medalu jest taka,ze niektorzy kierowcy komunikacji miejskiej czuja sie jak wladcy na drogach!!Szybkiego powrotu do zdrowia dla kierowcy z Seata!!!!
~maciek1jg 24-01-2008 10:46
"uderzył samochód marki dostawczy marki Seat"
~Omega1 24-01-2008 10:49
Do KochaS:czy w akcji uczestniczyl ten brontosaurus:),czy jak tam to zwal:)?strazacy jedli sniadanie?:)jakie helmy mieli strazacy?:)a ile szczebli miala dabina znajdujaca sie na wozie strazackim?:)ile wody bylo w zbiorniku?:)jesli ktos ma pytania to zapraszam do zadawania pytan naszmu Sam-owi KochaS-iowi:)|!!!Pozdrawiam!:))))
~ 24-01-2008 11:15
jak dostawczy Seat to Inca.
~jeden taki 24-01-2008 11:22
ta furgonetka biorąca udział w kolizji to VW Caddy
marl 24-01-2008 14:15
Niestety kierowcy autobusów tak jeżdżą - na zasadzie "duży może więcej" - wczoraj byłby kolejny wypadek - na ul. Grunwaldzkiej kierowca autobusu MZK ruszał z zatoczki koło wjazdu na wprost bramy z jeleniami - włącza kierukowskaz i wyjeżdża - nie patrzy czy coś jedzie czy nie, dobrze że akurat jechałem nie za szybko i udało się wyhamować.
~ 24-01-2008 14:23
jest jeszcze SEAT TERRA
~KSK 24-01-2008 15:12
Tyle ze to było obok pksu a tą drogą nie jedzi 20-stka tylko przez podwale :) hehe
~do KSK 24-01-2008 20:03
a moze 20 sie zgubiła :D
~Darkel 1 24-01-2008 20:08
Masz rację to był VW Caddy, ale kierowca wyszedł bez większych obrażeń. Ewidentna wina kierowcy MZK, który wymusił pierwszeństwo przy zmianie pasa ruchu.
~tomi 24-01-2008 22:09
to nie był autobus MZK tylko PKS!!!!!!!!!!
~Darkel 1 25-01-2008 15:25
To był autobus MZK linii 20 , który pomylił trasę i próbował zawrócić na dworcu PKS. Tak więc " Tomi" nie masz racji.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

19–latek ukradł dwa rowery – stanie przed sądem

Lewica Razem o ochronie zdrowia

Medale dla złotych par

Świadek uniemożliwił pijanemu kierowcy dalszą jazdę

To nie był wyścig

Sonda

Rowerzyści też powinni zdawać egzamin na prawo jazdy?

Oddanych
głosów
562
Tak
51%
Nie
44%
Nie mam zdania
4%