MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kolejny Poranek Rodzinny za nami

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 3 listopada 2016, 8:22
Aktualizacja: Piątek, 4 listopada 2016, 8:23
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Fot. Organizatorzy
Ponad 70 dzieci uczestniczyło wraz z rodzicami w kolejnym Poranku Rodzinnym, zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury Muflon. Tym razem było to spotkanie z dwoma Jasiami i Małgosią, dzięki którym najmłodsi przekonali się, że „w przyjaźni jest siła, której nie pokona nikt”.

Poranek tradycyjnie poprowadzili nieocenieni: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz i Marcin Sweklej. Gościem specjalnym był Marcin Goetz.

Na początek organizatorzy przygotowali dla swoich milusińskich pierniczki, które dzieci ozdabiały własnoręcznie lub z pomocą swoich rodziców. Następnym punktem programu był seans bajkowy, tym razem o dwóch Jasiach i Małgosi, a po nim pojawiła się piosenka o przyjaźni. - Dzięki wspólnej zabawie z dwoma Jasiami i Małgosią, wiemy już doskonale, że w przyjaźni jest największa siła. Taka siła, która pokona zło i czarownicę, i nas wszystkich też zachwyci. Dziękujemy za fantastyczną zabawę – dziękowali organizatorzy.

Niezwykły poranek zakończono tradycyjną loterią nagród, a uśmiechy maluchów wychodzących z sali były najlepszym dowodem na to, że kolejny Poranek Rodzinny zakończył się sukcesem. - Moje dzieci uczestniczą w tych porankach od dwóch lat i zawsze chętnie na te zajęcia przyjeżdżamy – mówi Emma Śliwa, mama Jaśminki, Chloe oraz Dobrusi. – To dla nich świetna zabawa, wiele ciekawych zajęć i sporo radości. To zasługa niesamowitych prowadzących, ale też ciekawego programu tych spotkań. W minionym roku był cykl zajęć z Reksiem, a w tym roku mamy spotkania z Kubą i Śrubą. W każdym miesiącu jest coś niezwykłego i pouczającego – dodaje mieszkanka Mysłakowic.

Kolejny Poranek Rodzinny zaplanowano na 20 listopada. Tym razem będzie o „Babci Czerwonego Kapturka”. Wstęp kosztuje 10 zł za dziecko, opiekunowie wchodzą bezpłatnie. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów. Ważność rezerwacji wynosi 3 dni. Sprzedaż biletów i rezerwacje można zrobić w sekretariacie MDK „Muflon” w godz. 8.00-20.00, tel. 75 755 37 70.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wzorniki szklarskie po konserwacji

Uczniowie piszą listy...

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

W rocznicę urodzin Henryka Tomaszewskiego spotkanie w ODK

Rok niespełnionych obietnic

Pożądanie w cieniu pokrywki w „Muflonie”  

Ostatnie bilety na spektakl w Zamku Książ

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
861
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%