MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kolejny oskarżony o zmuszanie do nierządu stanie przed sądem

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 30 czerwca 2012, 8:39
Aktualizacja: 8:40
Autor: Angela
Fot. Archiwum
Przez sądem niebawem stanie 45–letni Krzysztof M., któremu prokuratura zarzuciła ułatwianie osobom prowadzącym bar „Zapiecek” w Jeleniej Górze czerpania korzyści z prostytucji uprawianej przez trzy kobiety, w tym dwie małoletnie.

Krzysztof M. jest oskarżony o werbowanie kobiet do świadczenia odpłatnych usług seksualnych w trakcie spotkań towarzyskich organizowanych w barze „Zapiecek” w Jeleniej Górze oraz poza jego siedzibą. Odpowie również za przewożenie kobiet do tego lokalu oraz robienie filmów i zdjęć pornograficznych z udziałem małoletnich w celu ich rozpowszechniania.

- Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze począwszy od września ubr. prowadziła postępowanie przygotowawcze w tej sprawie – informuje Violetta Niziołek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze. – W stosunku do osób prowadzących ten lokal, którzy udzielili wyżej wymienionym noclegu, wyżywienia, udostępnili telefon komórkowy oraz komputer z podłączonym Internetem w celu zapewnienia kontaktu z klientami, i z tego tytułu pobierali od nich część uzyskiwanej zapłaty, skierowano akt oskarżenia już w grudniu ubr. – dodaje prokurator V. Niziołek. Postępowanie to zostało zakończone wyrokiem z dnia 13 czerwca br.

Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze uznał ich za winnych popełnienia zarzucanych im czynów i wymierzył kary: Markowi P. – 3 lat i 3 miesięcy wiezienia, natomiast Marii Rz. – 1 roku pozbawienia wolności.

Krzysztof M. nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu od trzech lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Remont ulicy Tabaki  

„Godziny Ciszy” dla autystyków

Rój pszczół na 1 Maja

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~ 30-06-2012 10:14
wyrok strasznie wysoki ,a te babeczki "pracowały" tam pod przymusem?,chyba nie jak miały dostęp do mediów to o co chodzi jak sie godziły na takie warunki "pracy"
opera-mini.nеt 30-06-2012 10:19
"udzielili wyżej wymienionym noclegu, wyżywienia, udostępnili telefon komórkowy oraz komputer z podłączonym Internetem w celu zapewnienia kontaktu z klientami, i z tego tytułu pobierali od nich część uzyskiwanej zapłaty". A gdyby nie pobierali od tych dziweczek części ich zapłaty, to też byłyby zmuszane do nierządu??
opera-mini.nеt 30-06-2012 10:41
Zdecydowanie przymus występował!! Zostały owinięte złotkiem i traktowano je polem elektomagnetycznym... A Niggers złodziej, to jednej tej zmuszanej nawet skradł całusa... I rymcycymcy się naśmiewał zupełnie bez pieniędzy. :-) Pewnie i Piipi po nich pojeździ...
~janecki 30-06-2012 11:41
a Vikusia Von Rausch zabierze je do niemiec i wiecej tu nie przyjadą;)tam sa legalne b,,,,,ele;)
Nοstradamus 30-06-2012 12:49
30-06-2012 11:41 | ~janeck - W Niemczech to Ty byłeś ale palcem po mapie. Nie zalegalizowano tam żadnych burdeli, tylko opodatkowano i uregulowano "wolny zawód - prostytucja" O burdelach nie ma mowy. Są nielegalne tak jak wszędzie w Europie i w tej kwestii nic się nie zmieniło od kilkuset lat.
~ 30-06-2012 15:19
a Burdelmama jak się nazywa?
~IGA 30-06-2012 16:57
Fajnie karmi ten "Zapiecek"...czy to ta sama kadra???Bo cos mi ,tak jakos nie po drodze teraz....:-(
Niggers™ 30-06-2012 17:00
ONE TEGO CHCIAŁY ! ROBIŁY TO BO LUBIAŁY I CHCIAŁY ZAROBIĆ JAK WIELE FAJNYCH DZIEWCZYN ! ZNAŁEM JEDNĄ, NIE BYŁY ZMUSZANE- KIT I KOLEJNY PODANY KIT DO OPINI PUBLICZNEJ !. OPERA-MINI.NET MA RACJE ! PAMIĘTAJCIE ŻE ZARZUTY PROKURATURA SOBIE MOŻE STAWIAĆ ALE JUŻ O FINALE TEJ SCENY NIE DOWIE SIĘ ŻADNA GAZETA ! A WYROK PIERWSZEJ INSTACJI PODANY DO MEDIÓW NIE BĘDZIE WYROKIEM FINALNYM- PÓŹŃIEJ SPRAWA SIĘ WYJAŚNI ! MEDIA LUBIĄ SENSACJE, TO NIE JEST SENSACJA, TO JEST ŻYCIE !
~ 30-06-2012 17:59
do celi dac mu trzech pedalow na trzy lata. jak go popedzluja ten okres bedzie zresocjalizowany na zawsze, o seksie nawet nie wspomni.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Widowiskowe odsłonięcie Ławki Wolności w Jeleniej Górze

Przedwiośnie na rzecz LGBT

Kontrowersyjne nagranie nauczyciela

Upalne Janowianki

Sposoby na upały  

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
876
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%