MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kolejny atrakcyjny wyścig kolarski pod górę

Wiadomości: Kowary
Wtorek, 5 sierpnia 2008, 8:34
Aktualizacja: Piątek, 8 sierpnia 2008, 1:06
Autor: JEN
15 sierpnia 2008 r. (w piątek) w Kowarach rozegrany zostanie XI Wjazd kolarski Kowary – Okraj.

Trasa wjazdu: Kowary Ratusz - Podgórze - Przełęcz Okraj liczy 11,6 km (przewyższenie 587 m). Meta, jak co roku, znajdzie się na wysokości 1046 m npm.

Pierwszy zawodnik ruszy na trasę o godzinie 11.00. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się około godziny 16.00.

Zawody kolarskie są imprezą ogólnodostępną - wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy do dnia 13.08.2008 r., który znajduje się na oficjalnej internetowej stronie miasta Kowary: http://www.kowary.pl

Czytaj również

Niedoróbki na drodze

Ogołocili drzewa

Z Nielestna na Saharę

Komentarze (1) Dodaj komentarz

wiesio 15-08-2008 17:38
OPEN XI WJAZD KOLARSKI KOWARY-OKRAJ WYNIKI ZAWODÓW Organizator: Stow. "PRO KOWARY", UM w Kowarach, ZGK z siedz. w Bukowcu, MKS "Olimpia" Kowary Termin: 15 sierpnia 2008 Miejsce: Kowary Dystans: 11,6 km Miejsce Nr Nazwisko i imię Rank Bib Name DruŜyna/Miejscowość/Rower Wynik Team / City Total R-k YoB 1 80 HUZARSKI BARTOSZ SOBÓTKA MRÓZ-ACTION-UNIQA 80 M4/ 1 00:26:28,08 2 61 FORNALSKI DAMIAN JAWOR UKS ?JEDYNKA? JAWOR 91 M3/ 1 00:28:33,94 3 171 SUŁEK PIOTR PIOTROWICE RMF FM MOUNTAIN DEW 00:28:40,87 KRAKÓW 83 M4/ 2 4 60 PIŃCZUK DAMIAN GŁOGÓW TC CHROBRY GŁOGÓW 89 M4/ 3 00:29:03,68 5 95 POROŚ DARIUSZ WROCŁAW INTERSPORT TEAM AZS 00:29:56,48 PWR 79 M4/ 4 6 44 CHĄDZYŃSKI DANIEL SOCHACZEW DANIELO.PL 77 M5/ 1 00:30:02,30 7 70 PATRZYKOWSKI DOMINIK LOBODNO KOLEJARZ JURA 00:30:06,37 CZESTOCHOWA 81 M4/ 5 8 56 PAŁAC MACIEJ JELENIA GÓRA FORMICKI-BIKE 87 M4/ 6 00:30:13,50 9 144 ŁYSAK BARTOSZ WAŁBRZYCH LKKS "GÓRNIK" 00:30:16,28 WAŁBRZYCH 90 M3/ 2 10 176 BLADOWSKI ROMAN GDAŃSK GDAŃSK 61 M6/ 1 00:30:29,65 11 161 MAJOREK ADAM DZIERśONIÓW OGNIWO BOXMET 00:30:30,77 DZIERśONIÓW 93 M2/ 1 12 137 KURKIEWICZ BOGDAN ZIELONA GÓRA HURAGAN śAGAŃ 60 M6/ 2 00:31:02,61 13 147 LASOTA DAMIAN STARE BOGACZOWICE LKKS "GÓRNIK" 00:31:06,27 WAŁBRZYCH 93 M2/ 2 14 75 BARAŃSKI ARTUR KOWARY KOWARY 61 M6/ 3 00:31:07,48 15 93 KRAWCZYK ZYGMUNT WROCŁAW HARFA HARISON 55 M7/ 1 00:31:10,70 16 140 ZAJAC BARTOSZ STARE BOGACZOWICE LKKS GÓRNIK 00:31:28,11 WAŁBRZYCH 93 M2/ 3 17 101 ZACHOSZCZ PIOTR DZIERśONIÓW WILIER TEAM ŚLĘśA 00:31:33,30 SOBÓTKA 85 M4/ 7 18 159 MICKIEWICZ TOMASZ DZIERśONIÓW OGNIWO BOXMET 00:31:34,27 DZIERśONIÓW 94 M1/ 1 19 3 WINIARSKI ROBERT KOWARY 73 M5/ 2 00:31:38,12 20 138 MARKIEWICZ MIKOŁAJ BEŁCHATÓW LKS STOMIL BEŁCHATÓW 93 M2/ 4 00:31:42,47 21 65 PISKOZUB MARCIN JELENIA GORA KOLEJARZ - 00:31:45,89 CZESTOCHOWA 74 M5/ 3 22 76 DUBIENIECKI MATEUSZ LEŚNA UKS NOWOGRODZIEC 93 M2/ 5 00:31:48,31 23 9 DUDA PIOTR BOGUSZÓW-GORCE 75 M5/ 4 00:31:57,95 24 100 STROKA ROBERT SOBÓTKA 74 M5/ 5 00:32:03,71 25 78 WASYLÓW SZYMON LWÓWEK ŚLĄSKI UKS NOWOGRODZIEC 91 M3/ 3 00:32:04,30 26 37 JAMRO PAWEŁ ŚWIDNICA WILIER TEAM ŚLĘśA 00:32:21,84 SOBÓTKA 79 M4/ 8 27 173 ZIELIŃSKI DAWID JAWOR LKS OGNIWO BOXMET 00:32:23,89 DZIERśONIÓW 91 M3/ 4 28 53 ROSA JERZY BUKOWNO 63 M6/ 4 00:32:46,97 29 107 KRUCZEK HENRYK PRUDNIK FREESTYLE SPORT 53 M7/ 2 00:32:57,83 30 59 JAŚKIEWICZ SŁAWOMIR JELENIA GORA 76 M5/ 6 00:33:02,89 31 134 JASZOWSKI MIROSŁAW CHOCIANÓW 59 M6/ 5 00:33:07,97 32 50 WELKE PIOTR BYDGOSZCZ 61 M6/ 6 00:33:09,29 33 43 BIENIEK TOMASZ CIECHANOWICE DANIELO.PL 64 M6/ 7 00:33:22,01 34 103 KOSEK KAMIL DZIERśONIÓW 89 M4/ 9 00:33:26,18 35 67 SZARY JACEK MYSŁOWICE KLUB SPORTOWY 00:33:32,30 COSLOVIA 61 M6/ 8 36 127 WERDA STANISŁAW JELENIA GÓRA ESKA RITCHY TEAM 57 M7/ 3 00:33:40,30 37 41 STANOWICZ MACIEJ ŚWIEBODZICE LKS MERKURY 00:33:41,04 ŚWIEBODZICE 92 M2/ 6 Strona 1 DATASPORT sport@datasport.pl, Marek Zieliński, tel.602 722 968 15.08.2008 14:14:05 Miejsce Nr Nazwisko i imię Rank Bib Name DruŜyna/Miejscowość/Rower Wynik Team / City Total R-k YoB 38 136 MACIĄG ROBERT KROSNO ODRZAŃSKIE 70 M5/ 7 00:33:42,43 39 163 JAREMKO JACEK SOBÓTKA 70 M5/ 8 00:33:45,04 40 162 ZIMORSKI GRZEGORZ DZIERśONIÓW OGNIWO BOXMET 00:33:48,81 DZIERśONIÓW 92 M2/ 7 41 109 OKOŃSKI MICHAŁ GŁOGÓW CHGK 89 M4/ 10 00:33:49,22 42 33 SZULC PIOTR WROCŁAW ESKA TEAM 63 M6/ 9 00:33:57,53 43 145 ŁAZARSKI PATRYK WAŁBRZYCH LKKS "GÓRNIK" 00:33:58,56 WAŁBRZYCH 91 M3/ 5 44 146 WOLSKI TOMASZ STARE BOGACZOWICE LKKS "GÓRNIK" 00:34:01,85 WAŁBRZYCH 94 M1/ 2 45 31 TUR PAWEŁ STRZEGOM 83 M4/ 11 00:34:02,69 46 132 PYTLAK GRZEGORZ POLKOWICE POLKOWICE 75 M5/ 9 00:34:06,67 47 126 JURKOWLANIEC MIKOŁAJ WROCŁAW UKK JELCZ LASKOWICE 90 M3/ 6 00:34:10,51 48 84 MAKOWSKI DAMIAN RUDA ŚLĄSKA 60 M6/ 10 00:34:13,46 49 6 KORALEWSKI FILIP KOWARY QUICKSTEP JELENIA GÓRA 74 M5/ 10 00:34:20,80 50 164 PALCZEWSKI JAROSŁAW ŁÓDŹ 63 M6/ 11 00:34:31,67 51 111 KACZMAREK ERWIN GŁOGÓW CSGT 90 M3/ 7 00:34:46,01 52 105 KRĘśAŁEK BARTEK UCIECHÓW TC\"CHROBRY\"-KRISBAU 00:34:47,72 GŁOGÓW 88 M4/ 12 53 153 IGNASIAK JOANNA GŁUSZYCA POL-AQUA PRO CYCLING 00:34:54,52 TEAM 83 KO/ 1 54 29 URBANIK GRZEGORZ KAMIENNA GÓRA 79 M4/ 13 00:34:58,91 55 66 DROBNY PAWEŁ MYSŁOWICE KLUB SPORTOWY 00:35:06,58 COSLOVIA 79 M4/ 14 56 165 JOWIK FRANCISZEK WAŁBRZYCH PSL WAŁBRZYCH 56 M7/ 4 00:35:13,41 57 122 PFEIFER ZYGMUNT WAŁBRZYCH 46 M8/ 1 00:35:14,13 58 68 KLEKOT MARTYNA BLACHOWNIA KOLEJARZ JURA 00:35:31,52 CZESTOCHOWA 88 KO/ 2 59 19 TARASZKIEWICZ IRENEUSZ SZKLARSKA PORĘBA TALVI SPORT 00:35:37,39 SZKLARSKA PORĘBA 67 M6/ 12 60 143 ANDROSZ WŁADYSŁAW WAŁBRZYCH LKKS "GÓRNIK" 00:35:45,61 WAŁBRZYCH 93 M2/ 8 61 24 GAŁEK DAMIAN MARCIN JELENIA GÓRA GUBENER RADSPORT 00:35:45,73 E.V. 70 M5/ 11 62 119 KULESZA JAKUB JELENIA GÓRA 80 M4/ 15 00:35:48,67 63 27 KUSZTYKIEWICZ PRZEMYSŁAW DOBRZANY MKS ZORZA DOBRZANY 87 M4/ 16 00:35:52,78 64 154 FRĄCZEK NATALIA ŚWIEBODZICE POL-AQUA PRO 00:36:03,11 CYCLING TEAM 88 KO/ 3 65 115 KACZMARSKI WOJCIECH SŁUBICE LUKS BIZON BIEGANÓW 86 M4/ 17 00:36:03,61 66 128 NOWAK EUGENIUSZ MIŁOWICE TEAM MIŁOWICE 58 M7/ 5 00:36:26,08 67 160 GUZ PAULINA DZIERśONIÓW OGNIWO BOXMET 00:36:31,37 DZIERśONIÓW 91 KO/ 4 68 110 PODGÓRSKI PATRYK GŁOGÓW TC\"CHROBRY\"-KRISBAU 00:36:32,86 GŁOGÓW 90 M3/ 8 69 172 PAWŁOWSKI ŁUKASZ ŁODŹ 90 M3/ 9 00:36:38,16 70 83 RAZOWSKI STANISŁAW SZKLARSKA PORĘBA 55 M7/ 6 00:36:41,80 71 62 KEMPIŃSKI PATRYK JAWOR UKS ?JEDYNKA? JAWOR 94 M1/ 3 00:36:47,07 72 141 KAŹMIERCZAK MARTYNA LKKS "GÓRNIK" WAŁBRZYCH 92 KO/ 5 00:36:47,32 73 120 KOWALSKI MICHAŁ KARPACZ 80 M4/ 18 00:37:04,03 74 28 WIATRAK RAFAŁ MILICZ WICHER ? MILICZ 77 M5/ 12 00:37:04,19 75 79 SOŁTYS RADOSŁAW LEŚNA UKS NOWOGRODZIEC 93 M2/ 9 00:37:05,28 76 77 RODZIEWICZ RAFAŁ OLSZYNA UKS NOWOGRODZIEC 92 M2/ 10 00:37:05,40 77 4 LASCIOLI EDWARD SZKLARSKA PORĘBA 47 M8/ 2 00:37:07,43 78 13 GAWĘDA ZBIGNIEW MYSŁAKOWICE 66 M6/ 13 00:37:25,48 79 92 TWARDZISZEWSKI WALDEMAR PODGÓRZYN TEAM PODGÓRZYN 56 M7/ 7 00:37:27,41 80 139 NOWAKOWSKI BOGDAN SZLACHCIN TCC POZNAŃ 61 M6/ 14 00:37:29,74 81 69 GIERACZ MAREK CZESTOCHOWA CTC CZESTOCHOWA 51 M7/ 8 00:37:36,80 82 63 MAKOWSKI TOMASZ LEGNICA UKS ?BUDOWLANKA? 00:37:41,49 LEGNICA 94 M1/ 4 83 178 KARMELITA PIOTR JELENIA GÓRA 77 M5/ 13 00:37:50,75 84 121 JEśAK ARTUR KOWARY 74 M5/ 14 00:38:08,26 85 8 WOJNOWSKI ADAM WAŁBRZYCH 63 M6/ 15 00:38:28,30 86 148 EKSTEROWICZ ROKSANA STARE BOGACZOWICE LKKS "GÓRNIK" 93 KO/ 6 00:38:33,77 Strona 2 DATASPORT sport@datasport.pl, Marek Zieliński, tel.602 722 968 15.08.2008 14:14:05 Miejsce Nr Nazwisko i imię Rank Bib Name DruŜyna/Miejscowość/Rower Wynik Team / City Total R-k YoB WAŁBRZYCH 87 17 ROGACZEWSKI JÓZEF PIOTRKOWTRYBUNALSKI 57 M7/ 9 00:38:44,62 88 14 BRYGOŁA SEBASTIAN LUBLIN PRO-CYCLING.ORG 84 M4/ 19 00:39:04,20 89 152 PODGÓRSKI MIŁOSZ STARE BOGACZOWICE LKKS "GÓRNIK" 00:39:10,93 WAŁBRZYCH 95 M1/ 5 90 98 SARNECKI BOGDAN KOWARY 61 M6/ 16 00:39:16,55 91 25 GAŁEK DAMIAN ADAM JELENIA GÓRA GUBENER RADSPORT 00:39:40,32 E.V. 89 M4/ 20 92 166 POLOWCZYK TOMASZ JELENIA GÓRA 77 M5/ 15 00:39:53,21 93 99 KWAK JANUSZ KOWARY 69 M5/ 16 00:39:53,65 94 1 ZYWER JANUSZ LEGNICA KKG ZYWER LEGNICA 56 M7/ 10 00:40:01,01 95 125 SZEWCZUK WALDEMAR WROCŁAW SZERSZENIE TRZEBNICA 63 M6/ 17 00:40:07,79 96 158 KUSIAK KRZYSZTOF DZIERśONIÓW OGNIWO BOXMET 00:40:25,66 DZIERśONIÓW 94 M1/ 6 97 135 CEBULA MAREK KROSNO ODRZAŃSKIE 65 M6/ 18 00:40:27,18 98 34 FRYC ROBERT KOWARY 67 M6/ 19 00:40:35,76 99 35 LIPKA DANIEL JELENIA GÓRA TEAM PODGÓRZYN 74 M5/ 17 00:40:42,22 100 133 STARCZEWSKI TOMASZ CHOCIANÓW 77 M5/ 18 00:40:46,58 101 49 PIWNIKIEWICZ PATRYK ŚCIEGNY ATAK SPORT TEAM 94 M1/ 7 00:41:35,48 102 151 KOWALSKI MATEUSZ STARE BOGACZOWICE LKKS "GÓRNIK" 00:41:43,77 WAŁBRZYCH 95 M1/ 8 103 150 PRZEWIĘDA MARLENA WAŁBRZYCH LKKS "GÓRNIK" 00:42:12,96 WAŁBRZYCH 94 KO/ 7 104 71 MORAWSKI MIROSŁAW KOWARY 69 M5/ 19 00:42:13,47 105 149 ŚMIGIELSKI MATEUSZ SZCZAWNO ZDRÓJ LKKS "GÓRNIK" 00:42:23,49 WAŁBRZYCH 94 M1/ 9 106 118 BYCKA ARTUR CYBINKA LUKS BIZON BIEGANÓW 95 M1/ 10 00:42:27,36 107 104 WARZECHA WACŁAW KOWARY 62 M6/ 20 00:42:51,18 108 117 KULIKOWSKI MARCIN CYBINKA LUKS BIZON BIEGANÓW 95 M1/ 11 00:42:58,46 109 58 CHECHELSKI WOJCIECH CHĘCINY JAWO RACING TEAM KIELCE 59 M6/ 21 00:43:11,69 110 142 DUDA JUSTYNA STARE BOGACZOWICE LKKS "GÓRNIK" 00:43:18,17 WAŁBRZYCH 94 KO/ 8 111 170 GAWROŃSKI TOMASZ ŁÓDŹ 73 M5/ 20 00:43:21,31 112 124 WOŁODŹKO TOMASZ WROCŁAW ESKA RITCHY TEAM 67 M6/ 22 00:44:00,53 113 36 CZERNY BOGUSŁAW KOWARY 59 M6/ 23 00:44:14,49 114 112 JANCZEWSKI JAN LUBIN LUBIN 36 M8/ 3 00:44:28,59 115 157 PAWŁOWSKI RAFAŁ DZIERśONIÓW OGNIWO BOXMET 00:44:40,12 DZIERśONIÓW 94 M1/ 12 116 97 SARNECKA RENATA KOWARY 66 KO/ 9 00:45:26,03 117 156 WIŚNIEWSKA ALEKSANDRA DZIERśONIÓW OGNIWO BOXMET 00:45:48,09 DZIERśONIÓW 94 KO/ 10 118 169 GADZINA MIECZYSŁAW BUKOWIEC 59 M6/ 24 00:46:57,93 119 175 KRAWCZYK MARIUSZ WROCŁAW 49 M7/ 11 00:47:14,64 120 130 LUDWICZAK JAN GŁOGÓW TC CHROBRY GŁOGÓW 36 M8/ 4 00:47:23,62 121 85 ZAMORSKI PIOTR PODGÓRZYN 67 M6/ 25 00:47:26,32 122 113 IWANCZENKO RYSZAR LEGNICA LEGNICA 42 M8/ 5 00:47:40,96 123 72 GADOMSKI JERZY KOWARY 56 M7/ 12 00:47:53,31 124 12 PIEROWSKI TOMASZ KOWARY 89 M4/ 21 00:48:00,81 125 155 KUSIAK AGNIESZKA DZIERśONIÓW OGNIWO BOXMET 00:48:40,35 DZIERśONIÓW 95 KO/ 11 126 123 JURKOWLANIEC RAFAŁ WROCŁAW FESTINA ESKA TEAM 67 M6/ 26 00:49:18,63 127 116 KOZIOŁ MAREK RYBOJECKO LUKS BIZON BIEGANÓW 95 M1/ 13 00:49:54,47 128 174 ŁOBODZIŃSKI ANDRZEJ KOWARY 39 M8/ 6 00:50:50,15 129 114 FERKALUK TADEUSZ ZŁOTORYJA ZŁOTORYJA 34 M8/ 7 00:51:18,30 130 81 KRAKOWSKI MIECZYSLAW LIPA 51 M7/ 13 00:53:46,82 131 129 JANCZEWSKI EDWARD GŁOGÓW TC CHROBRY GŁOGÓW 48 M8/ 8 00:54:13,97 132 20 GORDZIEJONOK RENATA JELENIA GÓRA TALVI SPORT 00:57:51,29 SZKLARSKA PORĘBA 73 KO/ 12 133 131 FABRY ANDRZEJ SZKLARSKA PORĘBA 47 M8/ 9 01:04:42,23 Strona 3 DATASPORT sport@datasport.pl, Marek Zieliński, tel.602 722 968 15.08.2008 14:14:05

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Głosy za strajkiem?

Prezydent wezwany przez prokuratora

W śmieciach miasto tonie

Prezesi spółek miejskich o cenach energii

Popłynęli po medale...

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
942
Tak
38%
Nie
55%
Nie mam zdania
7%