Kolejne zwycięstwo KPR–u, dwa punkty wywalczone w Szczecinie

Wiadomości: Superliga
Sobota, 4 lutego 2012, 19:15
Aktualizacja: 20:08
Ósmą wygraną w rozgrywkach PGNiG Superligi zapisały na swoim koncie piłkarki ręczne KPR–u Jelenia Góra. Nasze zawodniczki pokonały w Szczecinie miejscową Pogoń 34:31.

Już na początku meczu jeleniogórzanki odskoczyły na niewielki dystans wychodząc w 8. minucie na prowadzenie 6:4. Do końca pierwszej części gry obie ekipy grały bramką za bramkę, a nasza zaliczka oscylowała w granicy 2-3 trafień. Na przerwę oba zespoły schodziły przy prowadzeniu przyjezdnych 18:15. Po zmianie stron KPR stopniowo powiększał swoją przewagę, wygrywając w 42. minucie już różnicą sześciu bramek (26:20). Ostatecznie pojedynek zakończył się rezultatem 34:31 dla naszego zespołu. To ósma wygrana jeleniogórskich szczypiornistek w sezonie 2011/2012, która przybliża nas do fazy play-off.

Pogoń Szczecin - KPR Jelenia Góra 31:34 (15:18)

KPR: Kozłowska, Szeluk, Załoga (12), Buklarewicz (7), Dąbrowska (5), Odrowska (5), Stochaj (3), Fursewicz (1), Galińska (1), Kubicka, Muras, Marceluk