MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Kolejne wybryki złomiarzy

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Sobota, 22 stycznia 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 14 lutego 2006, 14:36
Autor: kmp
W dniu 20 stycznia 2005 roku policja jeleniogórska zatrzymała na gorącym uczynku popełniania przestępstwa czterech sprawców kradzieży złomu.

Policjanci z ogniwa patrolowo – interwencyjnego Komisariatu Policji I w Jeleniej Górze w dniu 20 stycznia 2005 roku na ul. Warszawskiej zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży Kamila P. lat 17 zam. Jelenia Góra. W/w usiłował ukraść rury żeliwne, kształtki, kolana stalowe, nypel stalowy, rury żeliwne kanalizacyjne o łącznej wartości 300 zł na szkodę mieszkańca Jeleniej Góry. W toku dalszych czynności policjanci ustalili, że Kamil P. miał zamiar sprzedać kradzione elementy metalowe na jednym ze skupów złomu.

Do kolejnej kradzieży elektów metalowych doszło przy ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze. Funkcjonariusze ogniwa prewencji KP II w Jeleniej Górze na stadionie sportowym przy ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży Wojciecha B. lat 22 i Roberta M. lat 39 obaj mieszkańcy Jeleniej Góry. W/w usiłowali ukraść słupy metalowe o wartości 350 zł na szkodę właściciela.   Ponadto w dniu 20 bm policjanci z Komisariatu Policji I w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej ustali, że Edward T. lat 34 mieszkaniec gminy Janowice Wielkie jest sprawcą kradzieży 80 szt. przęseł ogrodzenia gminnego basenu w Janowicach Wielkich o wartości 3200 zł na szkodę Urzędu Gminy. Sprawca sprzedał ukradzione mienie na jednym z punktów skupu złomu. Policjanci odzyskali 9 szt. przęseł, które wydano przedstawicielowi UG w Janowicach Wielkich. Wszyscy sprawcy kradzieży będą odpowiadać z artykułu 278§1 kk za co grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Czyżby Andrzej Duda?

Tak nie wolno parkować!

Zamknięty szlak przy Zakręcie Śmierci

Wycieczka tematyczna po Bolesławcu

Oddawali krew pamięci Kresowian

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
672
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
14%