MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 29 września
im. Michała, Rafała, Gabriela

Kolejne wspaniałe mikołajki w Sandrze Spa

Wiadomości: Karpacz
Środa, 10 grudnia 2014, 8:18
Aktualizacja: 18:08
Autor: Joanna Kramarczuk
Fot. Joanna Kramarczuk
Już od sześciu lat Hotel Sandra Spa z Karpacza – współorganizator akcji "Moje Marzenie" – organizuje mikołajki. Tym razem uczestniczyło w nich pięćdziesięcioro dzieci z domów dziecka: "Nadzieja", "Sobieradzik" oraz z Pogotowia Opiekuńczego w Jeleniej Górze i dzieci wytypowane przez "Szlachetną Paczkę".

Dzieci przez dwie godziny mogły bawić się w basenach, zjeżdżać na zjeżdżalniach, a następnie uczestniczyły we wspaniałej zabawie mikołajkowej, którą prowadziły śnieżynki, elfy i bałwanek przysłane przez firmę W&E oraz Tomek DJ Jeżyk.

Był wspaniały obiad i mnóstwo smakołyków. Dzieci tańczyły, bawiły się, uczestniczyły w licznych konkursach, a potem oczekiwały na Mikołaja. Nie zawiodły się - Mikołaj przyniósł słodycze, a także wspaniałe prezenty. Domy dziecka otrzymały konsole do gry XBOX, a także wieże stereofoniczne.

Dyrekcja Hotelu Sandra Spa otrzymała w podziękowaniu od dzieci zrobione przez nie własnoręcznie laurki, bombkę, a także obraz olejny przedstawiający małą Kubankę autorstwa organizatora akcji "Moje Marzenie".

W organizacji mikołajkowej imprezy pomogły także jeleniogórskie firmy przewozowe: "Krycha" i PKS Tour, które zawiozły dzieci do Karpacza.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zmiana na skrzyżowaniu

Senator zachęca do głosowania na maszty

Synoptycy: spodziewane ulewy

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~ 10-12-2014 9:21
Świetna impreza dla dzieci
~Rico 10-12-2014 10:26
Przykład godny naśladowania dla innych , bravo SANDRA !
~J.Kramarczuk 10-12-2014 19:48
Te dzieci nie potrafią o nic prosić, nie potrafią też dziękować...Największym podziękowaniem jest uśmiech na ich twarzy i szczęście w oczach. Akcja "Moje Marzenie" organizowana jest już od 12 lat. Dzięki takim ludziom jak Pan Janusz Zalewski, Pani Ola Nalberczyńska, Pan Wojciech Chadży, a ostatnio także Pan Konrad Karmelita! I dzięki wielu, wielu innym ludziom dobrej woli, którzy bezinteresownie pomagają pokrzywdzonym przez los dzieciom - dzięki animatorom, kelnerkom, kierowcom, kucharzom, a także dziennikarzom, dzięki którym możemy podziękować sponsorom ... Nie mamy żadnej fundacji, nie jesteśmy formacją polityczną, a jednak od wielu lat udaje nam się wspólnie coś zorganizować, za co serdecznie dziękuję w imieniu swoim i dzieciaków.
~kondrad 10-12-2014 20:07
Było superowo. :)
~kondrad 10-12-2014 20:20
c.d. dzieciaki były zadowolone. Kamil + "Kondrad" - współorganizatorzy
~halo!!!? 10-12-2014 20:28
pan chadzy i formacja polityczna nie maja ze soba nic wspolnego??? a to dobre jeeest... a co jeszcze silnoreki ci obiecal p. kramarczuk??? moze choinke... o zapachu kokosowym...do malucha...?! w sumie swieta tuz tuz...
~he??? 10-12-2014 20:32
a skad niby pan kramarczuk wie, ze owe Dzieci nie potrafia dziekowac??? chyba troche lejce poniosly...
~ 10-12-2014 20:44
halo!!!? He????. Zrobiles kiedys cos co dałoby tyle radosci. Czy po prostu jestes zwyklym d...lnym hejterem. Zastanow sie
~J.Kramarczuk 10-12-2014 20:47
Proszę Pana/Pani ("He", "Halo")- nie jestem "panem", a raczej kobietą. A dzieci nie potrafią dziękować, bo - po pierwsze nie muszą dziękować Mikołajowi, do którego piszą piękne listy, a poza tym - nie potrafią pisać, bo mają po 5, 6 lat i często nie posiadają dostępu do internetu tak jak Pan/Pani. A skąd o tym wiem? Ponieważ zajmuję się tymi dziećmi bezinteresownie od 12 lat i wszyscy, którzy mi w tym pomagają, nie otrzymują niczego poza laurkami. A jeśli chciałby Pan zaspokoić swoją ciekawość - zapraszam na stronę: http://moje-marzenie.dimgs.com/

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rozbudowa szpitala  

Odkrycia w kościele

Kupiono fotopułapki

Policjanci będą szkolić księży z Dolnego Śląska

Pustostan po premierze

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
83
Tak
40%
Nie
52%
Nie wiem
8%