Kolejne trzy punkty Olimpii

Wiadomości: IV liga
Niedziela, 23 sierpnia 2015, 15:48
Aktualizacja: Poniedziałek, 24 sierpnia 2015, 12:57
Piłkarze Olimpii Kowary nie mieli większych problemów z dopisaniem do swojego dorobku pełnej puli w meczu 2. kolejki IV ligi dolnośląskiej. Podopieczni Aleksieje Tiereszczenko pokonali na wyjeździe 4:0 Zjednoczonych Żarów.

Goście posiadali w tym meczu momentami przygniatającą przewagę i nie mogło być mowy o niespodziance. Olimpia otworzyła rezultat już w 11. minucie. Marcin Smoczyk zgrał piłkę głową do Mateusza Hana, a ten z 5 metrów skutecznie strzelił na 1:0. Kowarzanie wciąż przeważali, ale świetny mecz w bramce Zjednoczonych rozgrywał doświadczony Marcin Hruszowiec. Po zmianie stron przyjezdni zdobyli jednak kolejne trzy trafienia. W 67. minucie Damian Chajewski wrzucił piłkę z rzutu wolnego w pole karne, a tam największym sprytem wykazał się Adrian Nowiński. W końcówce pojedynku wynik ustalili Marcin Krupa i Daniel Gałach.

Zjednoczeni Żarów - Olimpia Kowary 0:4 (0:1)

Zjednoczeni: Hruszowiec, Kaczmarczyk, Bielski, Drąg, Chłopek (70' Okarma), Czoch (60' Łuczak), Kołodziej, Goździejewski, Dubicki (85' Gaładyk), Jernutowski (80' Rudnik), Kloc

Olimpia: Bursacki, Malarowski, Nowiński, Smoczyk, Chajewski, Bębenek, Han (62' Krupa), Gałach, Szujewski, Omelianienko (75' Kędzierski), Baszak