MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kolejne starty zawodników Jeleniogórskiego Klubu Shidokan

Wiadomości: Polska
Sobota, 14 maja 2011, 11:12
Aktualizacja: 22:14
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W ostatnim czasie nasi reprezentanci wzięli udział w dwóch imprezach: Międzynarodowym Turnieju Sztuk Walki rozgrywanym w Łasku koło Łodzi, a także w Turnieju Pierwszych Walk THAI–BOXINGU w Żarach.

W zawodach przeprowadzonych w Łasku udział wzięły kluby z Polski oraz państw bloku wschodniego. Walki toczyły się w formułach sumo-grappling do 10-go roku życia i bare knuckle karate do 15 lat. Nasz klub reprezentowało pięciu karateków: Wiktor Pęczek, Wojciech Gil, Dawid Rola, Adrian Urbańczyk i Adrian Korwin. Duże umiejętności pokazali zawodnicy ze wschodu zajmując większość czołowych miejsc.

Nasi podopieczni wywalczyli następujące miejsca:
2. Konrad Gil (sumo-grppling 9-10 lat)
2. Wiktor Pęczek (sumo-grappling (7-8 lat)
3. Dawid Rola (sumo-grappling (9-10 lat)
4. Adrian Korwin i Adrian Urbańczyk (bare-knuckle karate).

Nasz zespół w klasyfikacji drużynowej uplasował się na czwartej pozycji. Następna taka impreza zaplanowana jest pod koniec maja w naszym mieście z udziałem większości klubów, które brały udział w tym turnieju. Dodatkowo rywalizować będą zawodnicy z innych dyscyplin sportów walki z Jeleniej Góry.

Podopieczni Jeleniogórskiego Klubu SHIDOKAN wzięli udział także w Turnieju Pierwszych Walk THAI-BOXINGU w Żarach. Organizatorem turnieju był klub TEAM- Malinowski.
Nasz klub reprezentowało dziesięciu fighterów: Rafał Ettienne, Seweryn Liebersbach, Kamil Kaczmarczyk, Damian Wysocki, Robert Jesiołowski, Dawid Bratko, Mateusz Bereźnicki, Jakub Haichel , Marcin Matusiak i Łukasz Szukała.

Najciekawiej zaprezentowali się Robert Jesiołowski i Mateusz Bereźnicki (obaj juniorzy), którzy zakończyli swoje pojedynki przed czasem nokautując swoich rywali. Niespodzianką był jednak występ Dawida Bratko, który trenuje sztuki walki dopiero od pięciu miesięcy, a w swoim pierwszym występie znokautował swojego bardziej doświadczonego rywala z Żar.

Pozostali zawodnicy wystąpili na zasadach turnieju (po kilku w wadze) i w swoich kategoriach wagowych zajęli miejsca:
2. Jakub Haichel
3. Rafał Etienne
4. Łukasz Szukała

Pozostali zawodnicy w swoich pierwszych występach za zawodach musieli uznać wyższość rywali.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Milanos mistrzem powiatu

Trzy medale w Oleśnicy

Energetyczny prolog!

Spór o edukację seksualną

Ulica Tabaki gotowa

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Szachowy turniej Jelonka Open

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
727
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%