MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kolejne serie spotkań w niższych ligach piłkarskich

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 6 maja 2011, 14:54
Aktualizacja: Sobota, 7 maja 2011, 13:06
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W nadchodzący weekend na boisku w walce o ligowe punkty zaprezentują się piłkarze walczący w najniższych klasach rozgrywkowych OZPN–u Jelenia Góra – klasie A i B.

20. kolejka klasy A grupa I (8.05)
Pogoń Świerzawa – Orzeł Lubawka (15.00)
Pagaz Krzeszów – Mitex Podgórzyn (14.00)
Pogoń Wleń – Woskar II Szklarska Poręba (13.00)
KS 1946 Chełmsko Śląskie – Orzeł Mysłakowice (14.00)
Chojnik Jelenia Góra – Czarni Strzyżowiec (11.00)
Victoria Czadrów – Piast Bolków (12.00)
Pub Gol Jelenia Góra – KS Łomnica (17.00)

1. Pagaz------------19 – 43 – 58:21
2. Piast--------------19 – 42 – 64:27
3. KS-----------------19 – 35 – 55:37
4. Orzeł L.----------19 – 33 – 49:27
5. Chojnik ----------18 – 30 – 41:40
6. Pub Gol-----------19 – 29 – 46:42
7. Mitex-------------19 – 27 – 41:39
8. Woskar II--------19 – 26 – 33:45
9. Orzeł M.----------18 – 23 – 30:33
10. Czarni-----------19 – 20 – 35:42
11. Pogoń Ś.--------19 – 18 – 34:41
12. KS 1946---------19 – 17 – 16:40
13. Victoria----------19 – 16 – 24:46
14. Pogoń W.--------19 – 9 – 21:67

16. kolejka klasy B grupa I (8.05)
Uran Okrzeszyn – Amfibolit Leszczyniec (11.00)
Bóbr Marciszów – Orły Lipienica (15.00)
Lesk Sędzisław – Czarni Przedwozów (11.00)
Bóbr Opawa – Nysa Wolbromek (11.00)
Dragon Miszkowice – Dolomit Pisarzowice (11.00)
LZS Janiszów – Rudawy Janowice Wielkie (11.00)

1. Nysa Wolbromek---------15 – 36 – 54-10
2. Amfibolit Leszczyniec----15 – 36 – 28-9
3. Kwarc Pisarzowice--------15 – 26 – 32-34
4. Bóbr Marciszów-----------15 – 25 – 42-15
5. Orły Lipienica--------------15 – 25 – 36-26
6. Lesk Sędzisław------------15 – 25 – 28-28
7. Rudawy Janowice W.-----15 – 23 – 43-17
8. Czarni Przedwojów -------15 – 20 – 22-29
9. Dragon Miszkowice -------15 – 15 – 22-25
10. Auxilia Janiszów ---------15 – 12 – 19-43
11. Uran Okrzeszyn----------15 – 11 – 22-51
12. Bóbr Opawa --------------15 – 0 – 18-79

16. kolejka klasy B grupa II (7-8.05)
Pub Gol II Jelenia Góra – Lechia Piechowice (15.00)
Bobry Wojanów – LZS Kostrzyca (15.00)
Hottur Borowice – Sokół Sokołowiec (15.00)
Halniak Miłków – GLKS Jeżów Sudecki/Czernica (15.00)
Gol Jelenia Góra – Potok Karpniki 7 maja (17.00)
Juvenia Rybnica – KKS Jelenia Góra

1. Halniak Miłków---------------15 – 35 – 55-22
2. Juvenia Rybnica-------------15 – 29 – 60-40
3. Bobry Wojanów-------------15 – 26 – 51-39
4. Hottur Borowice-------------15 – 25 – 50-37
5. SP Gol Jelenia Góra---------15 – 25 – 40-33
6. Lechia Piechowice-----------15 – 23 – 40-38
7. GLKS Czernica---------------14 – 18 – 34-34
8. Pub Gol II Jelenia Góra-----14 – 17 – 32-32
9. Potok Karpniki----------------14 – 17 – 25-37
10. Sokół Sokołowiec----------14 – 11 – 17-38
11. LZS Kostrzyca---------------15 – 10 – 28-69

KKS Jelenia Góra wycofał się z rozgrywek

Czytaj również

MOS: Mistrzostwo dla SP 11

Kończy się referendum strajkowe

Prezesi spółek miejskich o cenach energii

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Pks,,lechia 8-05-2011 10:14
Mecz pomiędzy Pub Gol II a Lechia Piechowice jest o godz 14.00 na Lubańskiej powodzenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wszyscy za strajkiem

Karty tak, kolory nie

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

W trosce o zwierzęta złamał prawo?

Wysoka porażka w Ścinawie

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
1074
Tak
38%
Nie
54%
Nie mam zdania
8%