Kolejne medale rozdane

Wiadomości: Polana Jakuszycka
Niedziela, 31 marca 2019, 7:07
Aktualizacja: 7:15
W drugi dzień zawodów Mistrzostw Polski Seniorów w biegach narciarskich rozegrano biegi sztafetowe kobiet i mężczyzn. Tym razem pogoda na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie dopisała i nie padał deszcz.

W sztafecie 4x5 km kobiet złotymi medalistkami zostały zawodniczki z klubu LKS Markam Wiśniowa-Osieczany w składzie: Urszula Łetocha, Iwona Piekarz, Weronika i Karolina Kaleta.Srebrnymi medalistkami zostały zawodniczki LKS Witów Ski Mszana Górna w składzie: Magdalena Murzyn, Klaudia Kołodziej, Julia Demkowska, Ewelina Kołodziej. Brąz dla biegaczek z klubu UKS Rawa Siedlce w składzie: Joanna Bronisz, Anna Bielecka, Justyna Stefaniuk i Anna Staręga.

Z kolei w sztafecie 4x7,5 km mężczyzn złotymi medalistami zostali zawodnicy z klubu UKS Rawa Siedlce w składzie: Daniel Iwanowski, Maciej Staręga, Piotr Sobiczewski, Paweł Klisz. Wicemistrzami zostali zawodnicy klubu UKS Regle Kościelisko: Robert Bugara, Mateusz Chowaniak, Marcin Rzeszótko, Łukasz Bachleda. Brąz zdobyli reprezentanci KS AZS AWF Katowice w składzie: Jan Antolec, Dawid Bril, Wojciech Pelczar i Kacper Antolec.

Wyniki sztafet MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra:
Mężczyźni: 4. miejsce w składzie: Maciej Zdziechowski, Michał Skowron, Adrian Cheba, Michał Boreczek.
Kobiety: 5. miejsce w składzie: Natalia Wysocka, Jagienka Czubernat, Aleksandra Mikołajczyk, Róża Łyjak.

Delegat techniczny: Włodzimierz Waluś
Asystent DT: Marcin Cudzich-Bularz
Kierownik Zawodów: Wojciech Gawor
Sędzia Główny: Zbigniew Stępień.

W niedzielę (31.03.2019) od godz. 9.00 odbędą są biegi na dystansie 15 km kobiet oraz 30 km mężczyzn technika klasyczną.