MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kolejne medale pływaków Just Swim

Wiadomości: Oława
Sobota, 21 kwietnia 2018, 9:38
Aktualizacja: 9:39
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W ostatni weekend na pływalni w Oławie odbyły się III Ogólnopolskie Mistrzostwa Oławy, w których wzięło udział 36 zawodników z Klubu Sportowego Just Swim Jelenia Góra. W zawodach wystartowało ogólnie ponad 300 zawodników z Dolnego Śląska.

Nasi zawodnicy wywalczyli 21 medali, a czwórka z nich zdobyła aż po trzy medale: Krystian Kasprzak (2007) - złoto dowolnym, Maksym Woźny (2005) - złoto w kategorii 100 m stylem dowolnym, srebrno 100 m stylem klasycznym i również srebrno za 100m zmiennym, Olimpia Puszkiel (2007) - złoty medal za 100m stylem grzbietowym, srebrny za 50 m stylem grzbietowym, brązowy za 100 m stylem zmiennym. Również nasza czwarta multimedalistka Natalia Stelmaszczyk (2004) przywiozła komplet medali - złoto za 100 m motylem, srebro za 50 m stylem klasycznym i brąz na 50 m stylem dowolnym.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu do Oławy. Zawodnicy i uczniowie godnie reprezentowali klub Just Swim oraz klasy sportowe o profilu pływanie w Szkole Podstawowej nr 11. Jedenastu medalistów oraz poprawa rekordów życiowych przez naszych pozostałych zawodników to namacalny dowód dużej pracy podczas treningów oraz motywacja do dalszej walki w poprawianiu kolejnych rekordów życiowych. Cieszą nas również występy najmłodszych, a zwłaszcza ich postawa na zawodach – traktowanie startów nie tylko jako rywalizacji, ale przede wszystkim zabawy i wzajemnego wspierania się – zaznacza trener i opiekun klas pływackich Marcin Binasiewicz.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Marcin Wyrostek patriotycznie

O rozpadających się górach

Radni KO przeciw kupcom?

Wypadek przy baniakach  

Motocykliści dla Niepodległej

Udany Piknik Strzelecki

Bieg Niepodległości

Mikołajkowe zmagania siatkarskie

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
830
Tak
63%
Nie
30%
Nie wiem
7%