MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 10 sierpnia
im. Borysa, Wawrzyńca

Kolejne medale pływaków Just Swim

Wiadomości: Oława
Sobota, 21 kwietnia 2018, 9:38
Aktualizacja: 9:39
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W ostatni weekend na pływalni w Oławie odbyły się III Ogólnopolskie Mistrzostwa Oławy, w których wzięło udział 36 zawodników z Klubu Sportowego Just Swim Jelenia Góra. W zawodach wystartowało ogólnie ponad 300 zawodników z Dolnego Śląska.

Nasi zawodnicy wywalczyli 21 medali, a czwórka z nich zdobyła aż po trzy medale: Krystian Kasprzak (2007) - złoto dowolnym, Maksym Woźny (2005) - złoto w kategorii 100 m stylem dowolnym, srebrno 100 m stylem klasycznym i również srebrno za 100m zmiennym, Olimpia Puszkiel (2007) - złoty medal za 100m stylem grzbietowym, srebrny za 50 m stylem grzbietowym, brązowy za 100 m stylem zmiennym. Również nasza czwarta multimedalistka Natalia Stelmaszczyk (2004) przywiozła komplet medali - złoto za 100 m motylem, srebro za 50 m stylem klasycznym i brąz na 50 m stylem dowolnym.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu do Oławy. Zawodnicy i uczniowie godnie reprezentowali klub Just Swim oraz klasy sportowe o profilu pływanie w Szkole Podstawowej nr 11. Jedenastu medalistów oraz poprawa rekordów życiowych przez naszych pozostałych zawodników to namacalny dowód dużej pracy podczas treningów oraz motywacja do dalszej walki w poprawianiu kolejnych rekordów życiowych. Cieszą nas również występy najmłodszych, a zwłaszcza ich postawa na zawodach – traktowanie startów nie tylko jako rywalizacji, ale przede wszystkim zabawy i wzajemnego wspierania się – zaznacza trener i opiekun klas pływackich Marcin Binasiewicz.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ciekawe pary w drugiej rundzie

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Klasyki zjechały do Kowar

Kolarski weekend w Karkonoszach

Śmierć na żwirowni

Przed nami decydujący turniej

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Wbiegną na Przełęcz Okraj

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
299
Tak
39%
Nie
56%
Nie wiem
5%