Kolejne laury w Twardogórze

Wiadomości: Twardogóra
Niedziela, 19 czerwca 2016, 19:32
Aktualizacja: 19:44
Świetnie zaprezentowały się młode siatkarki UKS–u Sokoliki Janowice Wielkie podczas rozgrywanego po raz ostatni w tym roku szkolnym w Twardogórze turnieju z cyklu „Popularyzacja gry w piłkę siatkową na Dolnym Śląsku”. Nasze zawodniczki zdobyły pierwsze oraz drugie miejsce w kategorii klas szóstych, kolejny już raz rozgrywając wielki finał pomiędzy sobą.

Siatkarki z klas czwartych zajęły drugie miejsce wśród 35 zespołów. W zawodach uczestniczyło w sumie 76 drużyn z różnych miast i gmin. Na starcie stanęło ponad 250 zawodniczek. W łącznej punktacji za cały rok szkolny i udział w 10 turniejach wygrały siatkarki z Janowic Wielkich przed Kłodzkiem. Na zakończenie turnieju dokonano uroczystej dekoracji najlepszej zawodniczki roku, którą została Joanna Chorąża z Janowic Wielkich. Dekoracji i wręczenia pamiątkowej koszulka Impelu Wrocław z nazwiskiem Joanny, dokonała zawodniczka wrocławskiego klubu Monika Ptak wraz z władzami klubu. Trenerem naszych zawodniczek jest Piotr Lesiński.