MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 29 maja
im. Magdaleny, Urszuli

Kolejne imprezy przełożone

Wiadomości: Morawa
Poniedziałek, 30 marca 2020, 16:31
Aktualizacja: 16:32
Autor: MDvR
Fot. LKS Stragona Strzegom
Za kilka dni na hipodromie w Morawie koło Strzegomia miały się odbyć zawody krajowe w jeździectwie, a pod koniec miesiąca prestiżowa impreza Strzegom Spring Open. Oba wydarzenia ze względu na epidemię koronawirusa zostały przełożone na bliżej nieokreślony termin.
– Pandemia koronawirusa COVID-19, która obecnie szerzy się po całym świecie mocno nas wszystkich zaskoczyła i jednocześnie ograniczyła w naszej codziennej pracy oraz planach sportowych dotyczących sezonu 2020, który niebawem mieliśmy rozpocząć… Na bieżąco śledzimy rozwój sytuacji w Polsce i Europie, która niestety z dnia na dzień staje się coraz bardziej niepokojąca. Mając na uwadze wydarzenia z ostatnich dni, rozegranie w terminie 4-5 kwietnia zawodów krajowych oraz 17-19 kwietnia zawodów Strzegom Spring Open wydaje się niemożliwe. Dlatego zdecydowaliśmy się na przełożenie ich na późniejszy termin. Mamy głęboką nadzieję, że imprezy te odbędą się jak tylko sytuacja epidemiologiczna zostanie opanowana. O wszelkich nowych decyzjach w tej sprawie będziemy Państwa informować za pośrednictwem naszych profili na Facebooku. Życzymy cierpliwości, wytrwałości, a przede wszystkim zdrowia! Liczymy, że już niebawem znowu się spotkamy na strzegomskim hipodromie – informują przedstawiciele klubu LKS Stragona Strzegom.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
67%
Nudzi
1
33%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Skwer Radiowej Trójki przetrwa?

Tenisowe sparingi przy Sudeckiej

Będzie plaża przy Bobrze

Ruszy karuzela stanowisk?

Radny Mariusz Gierus pokieruje pogotowiem

Absolutorium dla wójta

Karkonosze – tak blisko, tak bezpiecznie

Urząd Marszałkowski przejmuje linię kolejową do Świeradowa Zdroju

Sonda

Otwarcie szkół dla najmłodszych uczniów nie oznacza normalnej nauki, tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Czy to ma sens?

Oddanych
głosów
827
Tak
27%
Nie
68%
Nie wiem
5%