MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 8 sierpnia
im. Cypriana, Dominika

Kolejna wyprawa z kijkami na medal

Wiadomości: Region
Wtorek, 4 sierpnia 2015, 8:11
Aktualizacja: Środa, 5 sierpnia 2015, 7:45
Autor: AP
Fot. AP
W miniony weekend, mimo okresu wakacyjnego, prawie 60 osób wzięło udział w organizowanej przez posłankę Zofię Czernow wycieczce z cyklu "Wędrówki z kijami''. Tym razem trasa wiodła od Dworu Czarne do Staniszowa i z powrotem.

- Trasa bardzo malownicza, dobrze przemyślana i dostosowana do ludzi w różnym wieku, kontakt z przyrodą nadzwyczajny, no i świetny pomysł z koszulkami, bo łatwo można było się rozpoznać – mówili uczestnicy.

- Do tego miła atmosfera i świetne towarzystwo sprawiły, że marsz minął bardzo szybko – dodały panie Paulina i Elżbieta.

Trasa licząca 8 km nie była trudna, więc wycieczka nie była męcząca. A jeszcze piękna pogoda, malownicze krajobrazy i smaczny poczęstunek w Schronisku Młodzieżowym zapewniły uczestnikom dobry humor.

Ogłoszenia

Czytaj również

Była zabawa na lotnisku

Stalowe rumaki w Karpaczu

Czytelniczka: drogo i brudno na basenie

Komentarze (12) Dodaj komentarz

~michałł 4-08-2015 8:33
przed wyborami zaczeli się bac o swoje koryta od 26 lat żyją na koszt naiwnych Polaków Polacy glosujcie na KUKIZA to nadzieja ze się coś zmieni
~ 4-08-2015 8:42
trasa malownicza - po szosie po asfalcie po chodnikach- nikt mi nie powie ze taki spacer jest przyjemnoscia zreszta widac to po twarzach uczestnikoew- jacys pomeczeni- widac twarde podloza daly im sie dobrze we znaki- teraz do lekarza bo kolana i stawy biodrowe bolą- no ale jaki urzednik odmowi Czernow,zeby mial pasc na twarz musi pokazac ze jest wart łaskawego oka Czernow bo a noz widelec PO wygra i co wtedy ?- wiec nie ma rady trza isc z kijami na wezwanie Czernow bo kto zalatwi ciepla posadke wnukom , prawnukom itp
kazimierzp 4-08-2015 9:02
Kolejny od kilku lat wypad. Fantastyczny pomysł w wyciaganiu ludzi w teren. Lepsze niż bicie piany w telewizji, gazetach, radiu jak źle się ludziom dzieje a kiedy ona dojdzie do władzy to... w czym celuje jedna z pań posłanek pochodzaca z Kamiennej Góry. Na sześćdziesieciu uczyestników widać jedną pracownicę urzędu i jednego obecnego radnego więc głupi wpis że urzędnik nie odmówi bo... jest zupełnie nieprawdziwy. No cóż jak nie ma się racjonalnych argumentów to wojuje sie byle czym.
~rom 4-08-2015 10:06
panie Kazimierzu - miałem pana za mądrzejszego człowieka. Jak to pozory mylą. Byle przywalić - ale zapewne pan pełen kultury i tolerancji. Wstyd !!
~marek 11 4-08-2015 10:11
akurat ten wpis Pana Kazimierza merytoryczny i pełen kultury choć bez tolerancji dla PISu /jak zawsze/ ale cóż..a co do Zofii Cz. to rzeczywiście żal ze zatraciła swój charakter walcząc o reelekcję w PO
~rom 4-08-2015 10:20
faktycznie - szalenie merytoryczny wpis. Informacja o wycieczce, a pan K. o osobie która nie organizowała wypadu i nie brała w nim udziału - byle dowalić ! Po co ?
~denna 4-08-2015 16:19
żeby chodziła z kijami 3 razy dziennie z wszystkimi dziadkami z całego województwa to i tak jej to nie pomoże pani Zosi wreszcie dziękujemy a co do pana Kazia to czy nie był on czasem wiceprezydentem za jej kadencji?
~ 4-08-2015 18:19
Kijki mają na medal, a jak spacer się udał?
~@ 4-08-2015 20:50
Ludzie, co się z wami dzieje! Czy już wszystko trzeba obśmiać i obrzydzić?
kazimierzp 4-08-2015 21:28
@rom! Mej wypowiedzi sa dwie części: pierwsza do wypadu w trasę, a druga to komentarz do waszych wypowiedzi - bardzo merytorycznych!;-) @denna! coś nick pasujący do poziomu wypowiedzi! Za czasów prezydentury pani Czernow byłem dziennikarzem Kuriera Prowincyonalnego i byłem recenzentem (czasami wrednym) jej kadencji! Dla uzupełnienia: nie byłem, nie jestem i nigdy nie będę członkiem PO. Tym bardziej nie będę członkiem PiS i innych udających ideowe partii. W tym miejscu jestem wolnym elektronem, a po 25 października idę na emeryturę (etatową) i nie będę od nikogo zależny tylko od swej żony, dzieci i wnucząt!:-) Teraz mi wiele rzeczy jako pracownikowi urzedu miasta nie wypada, ale potem...!;-)
~ 4-08-2015 22:38
Pan Kazik niczym Światowid o wielu obliczach. W PRL-u służył i zasłużył się w komunistycznej firmie jako szef rady pracowniczej. Wprawdzie na styropianie nie spał, internowania uniknął, brody nie nosił, jednak w wolnej Polsce załapał się na rajcę. Być może pan Kazik spowodował, że radni zaczęli radzić za pieniądze a nie jak w komunie za frico. Wraz z PiS- posłanką, którą dzisiaj dyskwalifikuje a gloryfikuje PO-posłankę - z okazji Niepodległości - pod Erazmem & Pankracym patriotyczne pieśni zawodził przy latarkach, niczym przy ognisku. Kim pan jest panie Kazik i po co pan to robi? Po 25.X. zamierza pan coś nowego tworzyć, czy stare rozwalać lub wnuki deprawować?
~rom 4-08-2015 22:42
ja jestem jeden, więc dlaczego pisze pan do mnie "waszych wypowiedzi" ? ja zacząłem komentować dopiero po pana wpisie ! A tak przy okazji nie jest pan członkiem Po i Pis-u, ale przyczepił się pan / mówią niektórzy że tradycyjnie / do pewnej posłanki z KG. co ona ma wspólnego z wycieczką pani Czernow ? nic ! i nie jest pan żadnym wolnym elektronem tylko rzepem !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Co warto wiedzieć na temat superfoods?

Mieszkańcy liczą na miejskich strażników

Śmierć na żwirowni

Ostrzeżenie przed burzami i deszczem

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
1076
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%