MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kolejna wielka gala NNDC za nami

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 13 czerwca 2017, 15:28
Aktualizacja: 15:30
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Tradycyjnie, co pół roku szkoła tańca No Name Dance Studio podsumowuje swoją działalność w praktyce – podczas gali, która w miniony weekend odbyła się w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury.

Na scenie wystąpiły dzieci, młodzież i osoby dorosłe - najmłodsi uczestnicy mieli 4-5 lat. - Kolejne półrocze za nami - myślimy już o wakacjach, ale oczywiście zajęcia trwają do końca czerwca - powiedziała Marcelina Leśniak. W trakcie gali odbyło się losowanie nagród od sponsorów, a na zakończenie - zarówno pierwszego dnia, jak i drugiego - był występ niespodzianka, którym brało udział ok. 70 tancerzy. Istne szaleństwo na scenie udzielało się wszystkim zgromadzonym, a radości nie było końca. Szczególnie po najmłodszych tancerzach widać jak bardzo są zżyci ze swoimi instruktorkami, a występ przed rodzicami, rodzeństwem, dziadkami i innymi członkami rodzin był dla nich ogromnym przeżyciem.

Drugiego dnia na scenie pokazały się kolejno: Ponad podziałami, grupa przedszkolna Asi, Balans, flamenco Agaty Szmigrodzkiej, Gwiazdy (grupa przedszkolna Marceli), Power, Dzieciaki z naszej paki, Balet, Zumba, akrobatyka grupa I, WoW, po raz drugi Ponad podziałami, taniec orientalny grupy Agaty Szmigrodzkiej, akrobatyka grupy starszej, taniec współczesny, BooM, duet Kasia i Milenka, Blackout, LUZik, Szok II, duet Julka i Gloria, Jazz oraz wspomniany wcześniej występ niespodzianka w old-school'owym stylu.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Cztery miliony na rehabilitację z PFRON

ZNP zaprasza na "czarny marsz"

Czego dotyczył Dolnośląski Kongres Samorządowy?  

Więcej na zabytki

Święta spokojne

Protest oświaty

Wsparcie strajkujących

Kto będzie realizował inwestycje na Polanie Jakuszyckiej?  

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
549
Tak
67%
Nie
30%
Nie wiem
3%