MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kolejna nagroda dla Biegu Piastów

Wiadomości: Jakuszyce
Poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 14:03
Aktualizacja: 23:10
Autor: Karolina
Fot. R.Ignaciak
Bieg Piastów w Jakuszycach, jako najstarsza i najpopularniejsza impreza o randze międzynarodowej, znalazł się wśród zwycięzców w konkursie „Najlepsze Dolnośląskie 2009”. Na certyfikat Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej miały szansę tylko te przedsięwzięcia, które w szczególny sposób wyróżniają się na terenie całego województwa. Odbiór nagrody odbędzie się w pierwszej połowie października.

Kilka dni temu, 22 kwietnia kapituła konkursu, złożona z członków Zarządu Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej wyłoniła 11 zgłoszeń, które w szczególny sposób wyróżniają się w turystyce Dolnego Śląska i stanowią jednocześnie o jego unikatowym charakterze. W edycji konkursu „Najlepsze Dolnośląskie 2009” nagrodzono zwycięzców w kilku kategoriach. Od gestorów bazy noclegowej po turystykę biznesową.

Bieg Piastów w Jakuszycach zwyciężył w kategorii turystyki aktywnej i został uznany za najstarszą oraz najpopularniejszą imprezę tego typu w Polsce o randze międzynarodowej. W tej samej kategorii została wyróżniona egzequo Zatoka Gondoli we Wrocławiu. Uroczyste wręczenie certyfikatów Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej odbędzie się w pierwszej połowie października, podczas forum Turystyki Dolnego Śląska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zderzenie toyoty z karetką

Wyścigi wraków nadal bardzo popularne

Zorka Orle coraz lepiej

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~egzequo 26-04-2010 23:30
brawo :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Na poranku działo się!

Już w sobotę kolejna Olimpiada Malucha

Głosy za strajkiem?

Wszyscy za strajkiem

Kończy się referendum strajkowe

Sonda

Czy wszystkie handlowe niedziele powinny wrócić?

Oddanych
głosów
182
Tak
54%
Jest dobrze, jak jest
16%
Nie
27%
Nie mam zdania
2%