Zalogowanych: 9

Jelenia Góra: Kolejna klęska do kompletu

Niedziela, 7 stycznia 2018, 20:10
Aktualizacja: 20:14
Niedzielne spotkanie w ramach I ligi kobiet mogło największym optymistom kibicującym drużynie MKS MOS Karkonosze, przynieść lekkie nadzieje na walkę, bowiem w Lesznie nasz zespół przegrał w pierwszej rundzie "jedynie" 50:76. Była to najniższa porażka naszej ekipy w tym sezonie. Nadzieje szybko okazały się złudne, bowiem już po pierwszej kwarcie było 6:28...

O przebiegu spotkania nie ma co wspominać - scenariusz niemal identyczny jak we wszystkich dotychczasowych meczach. Po trzech kwartach przyjezdne prowadziły już różnicą 58 punktów (29:87), a ostatnia odsłonę rywalki wyraźnie odpuściły, przez co nie złamały bariery 100 punktów. Warto odnotować, że w ekipie z Leszna zobaczyliśmy Joannę Pawlukiewicz, która do zeszłego sezonu reprezentowała barwy naszego klubu. W spotkaniu z jeleniogórską młodzieżą zdobyła zaledwie 6 punktów (na parkiecie przebywała ponad 25 minut).

MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - Tęcza Leszno 44:97 (6:28, 15:30, 8:29, 15:10)