MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

Kolejna inicjatywa klubu biznesu KS Karkonoszy

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 19 kwietnia 2018, 17:08
Autor: Paweł Guszała
Fot. Użyczone
Na jutro (20.04) zaplanowane zostało kolejne spotkanie klubu biznesu zawiązanego przy KS Karkonoszach. Zaproszeni mogą czuć się wszyscy ci, którzy chcieliby podjąć korzystną współpracę z jeleniogórskim zespołem.

O godzinie 10:00 w Wydziale Ekonomii Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze Uniwersytetu Ekonomicznego zaplanowano spotkanie. Zarząd KS Karkonoszy zaprasza na lunch biznesowy w sali rady wydziału w budynku „H”, który znajduje się przy ulicy Kochanowskiego 8. Podczas spotkania poruszony zostanie temat planów i pomysłów wspólnej promocji KS Karkonoszy Jelenia Góra oraz firm zrzeszonych w ich klubie biznesu. Jak na razie swoją obecność potwierdziło 20 przedsiębiorców.

Na początku organizatorzy dokonają krótkiego podsumowania ostatnich działań podejmowanych przez klub biznesu. Później nastąpi sesja zapoznawcza, omawiane będą sprawy zgłaszane przez partnerów, a wszystko zakończą nieformalne rozmowy kuluarowe.

- Spotkania w ramach klubu biznesu to świetne rozwiązanie. Normalny kontakt ze sponsorami nie był tak skuteczny i efektywny, dlatego chcemy rozwijać tę formę współpracy – zapowiada Konrad Ambroży, wiceprezes KS Karkonoszy Jelenia Góra.

Można dołączyć do tego projektu, a jutro będzie ku temu najlepsza okazja. Każda firma jest mile widziana. Uczestnictwo jest bezpłatne, jednak swoją obecność należy zgłosić wcześniej wysyłając krótką notkę na adres: konrad.ambrozy@kskarkonosze.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Działka nad zabytek?

Absolutorium dla Zarządu Powiatu

Utrudnienia w Witkowie

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~bhj 19-04-2018 17:35
wizja jutro spotykać się miła to dobrze
~młodzież 20-04-2018 22:25
Stawiać na młodzież.Zatrudnić lepszych trenerów i nei będzie potrzeby sprowadzania armii zaciężnej żeby awansować wyżej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Drastyczne billboardy

Nadbrzeżna gotowa

Kolejne defibrylatory w przestrzeni publicznej

Trzeba posprzątać

Przez Izery po trójkącie

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1208
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
4%