MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Kolejna edycja programu Helios dla szkoły

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 21 września 2017, 8:09
Aktualizacja: Piątek, 22 września 2017, 5:31
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Z nowym rokiem szkolnym, w Kinie Helios ruszyła kolejna edycja programu „Helios dla szkoły”, który zachęca do korzystania z oferty kina zlokalizowanego w Galerii Sudeckiej, na preferencyjnych warunkach (bilety po 13 zł – zarówno na 2D, jak i 3D). Wczoraj (20.09) odbyła się premiera trzeciego roku współpracy oraz projekcja filmu „Twój Vincent”.

- W ramach tego programu proponujemy dwa filary: Kino na Temat i Kino na Temat Junior – powiedziała Monika Kołosowska, dyrektor Kina Helios. Tradycyjnie, na specjalny pokaz zaproszono dyrektorów i nauczycieli ze szkół w Jeleniej Górze i okolicach. Byli też przedstawiciele władz miasta z prezydentem i jego małżonką.

Biorąc udział w programie Helios dla szkół placówki oświatowe mają okazję gromadzić punkty, które później zamieniane są na nagrody. Przykładowo - szkoła, która ma 200 uczniów i zgromadzi 500 punktów, otrzyma wybrane przez siebie nagrody o równowartości 300 zł. - Każda placówka sama decyduje, na co przeznaczy te środki – może to być zakup lektur do szkolnej biblioteki, nagrody dla uczniów, pomoce naukowe, wyposażenie szkoły – dodała M. Kołosowska.

Poza projekcją odbywają się spotkania z autorytetami danych dziedzin, quizy, konkursy i - co istotne – przed seansem nie ma bloku reklamowego.

Szczegóły na temat proponowanego repertuaru oraz regulamin programu dostępny jest na stronie www.helios.pl/45,Jelenia-Gora/Szkoly/

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Przetarg na Szklarską Porebę Średnią

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Czyżby Andrzej Duda?

Kolejne roje pszczół

Zamknięta droga od Przełęczy Kowarskiej

Otwarto Dom Modlitwy w Łomnicy

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
486
Tak
46%
Nie
40%
Nie wiem
14%