MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 6 czerwca
im. Danuty, Dominiki

Kolejna duża impreza w okolicy odwołana

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 14 maja 2020, 16:15
Aktualizacja: 0:13
Autor: MDvR
Fot. Walbrzyszek.com
To już jest niestety pewne i nie są to dobre wieści dla miłośników królowej sportu. W związku z trudną sytuacją spowodowaną epidemią koronawirusa organizatorzy postanowili odwołać tegoroczną – 21. edycję Toyota Półmaratonu Wałbrzych, która była zaplanowana na 23 sierpnia!

Treść komunikatu:
| Wyjątkowa i trudna sytuacja związana z zagrożeniem epidemiologicznym nie oszczędziła także największej imprezy sportowej w Wałbrzychu. Działając w poczuciu odpowiedzialności, w sytuacji trwającego zagrożenia epidemiologicznego, a przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo uczestników biegu podjęto decyzję o odwołaniu XXI Toyota Półmaraton Wałbrzych.

Nie była to łatwa decyzja dla organizatorów, niestety w tak niepewnej sytuacji nieunikniona. W podobnej sytuacji znalazło się wielu organizatorów i miast gospodarzy imprez masowych. W warunkach tak dużej niepewności, co do rozwoju sytuacji, terminu trwania ograniczeń w organizacji imprez masowych i warunków bezpieczeństwa organizacji tego typu wydarzeń, utrzymanie terminu biegu byłoby zbyt ryzykowane.

Organizatorzy apelują o zachowanie pakietów startowych na kolejną edycję biegu, liczą, że z większością uczestników spotkają się na starcie Toyota Półmaraton Wałbrzych już za rok. Na zachętę, dla tych którzy przeniosą uczestnictwo na przyszły rok, przewidzieli możliwość zaprojektowania własnego numeru startowego. Dla tych którzy nie zdecydują się skorzystać z tej okazji, w najbliższym czasie zostanie przedstawiona procedura rezygnacji i zwrotu opłaty startowej. Data przyszłorocznego wałbrzyskiego półmaratonu oraz informacje dotyczące zwroty opłaty startowej już niedługo będą dostępne na stronie polmaraton.walbrzych.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
33%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pełna mobilizacja zwolenników Rafała Trzaskowskiego

Odór przy ulicy Polnej

Czołowi tenisiści sparowali na jeleniogórskich kortach

Prawdziwe święto młodych szachistów

Informacja wojewody w sprawie koronawirusa

W Podgórzynie za wodę jak za złoto!

Kasia wystartuje w międzynarodowym turnieju

Sprawcy "złapani" przez fotopułapkę

Sonda

Pojawiają się głosy, że w związku z zaległościami w nauce, spowodowanymi pandemią, wszyscy uczniowie powinni powtarzać rok. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
739
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
4%