MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Kolej Linowa na Kopę – przerwa konserwacyjna

Wiadomości: Region
Środa, 3 kwietnia 2013, 8:28
Aktualizacja: 8:29
Autor: UM Karpacz
Kolej Linowa na Kopę Zbyszek nieczynna z powodu konserwacji do 24.04.2013. Wyciągi narciarskie Liczykrupa i Euro czynne tylko w soboty i niedziele od 9:00 do 16:00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Cieplickie place

Polacy wybierają prezydenta (aktualizacja)

Zamknięty szlak przy Zakręcie Śmierci

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~Narciarz 3-04-2013 10:28
Jaki panstwo taki kram sniegu w KKKKK a kolejka nieczynna . P... zycze wam plajty. Moze nowy wlasciciel np jakis Czech lub Austriak bedzie dbal o Narciarzy I turystow . Tymbardziej ze ten zabytek powinni rozebrac kolejka jak z sredniowiecza, wolna I archaiczna jak maszyna parowa.
~Grahnar 3-04-2013 12:43
A biały jar czynna :)
~hahaha 3-04-2013 13:08
wyłącznie tą karuzelę na amen ... przecież to się do muzeum już nadaje.
~MMMMM 3-04-2013 13:57
Na weekend powinni włączyć też Grosika i Złotówkę bo warunki tam są super.
~turysta 3-04-2013 14:55
Podziękujcie za to naszemu "kochanemu" KPN-owi, który nie dopuszcza do modernizacji tej kolei linowej i przez to musi być ona cyklicznie wyłączana na cały miesiąc, bo zwyczajnie już się sypie ze starości. Ale wg dyrektora KPN to nie szkodzi przyrodzie. Dyrektor czeka tylko aż inwestor sypnie mu kasą, a ochrona przyrody to jest słowo-wydmuszka, pod które można wszystko podciągnąć, a ciemny lud to kupi (zagłuszony dodatkowo przez ekoli i wierne pieski dyr. Raja). Dlaczego wyciągi po czeskiej stronie nie muszą być wyłączane i hulają w najlepsze? Bo tam turyści i narciarze nie są przekleństwem i zmorą dla parku narodowego, a ponadto nie rządzą prywatne interesiki dyrektora i jego znajomków tak jak tutaj. Miał być raj? I jest Raj!
~MMMMM 3-04-2013 15:30
&turysta Masz całkowitą rację ;) Zastanawialiście się kiedyś ile pieniędzy czerpie KPN za dzierżawę tras narciarskich, ile pieniędzy czerpie KPN za bilety wstepu do parku? Dlaczego szlaki po Czeskiej Stronie są lepiej utrzymane a za wstęp do Parku po czeskiej stronie nie sa pobierane opłaty? Dlaczego po czeskiej stronie na szlakach spoktasz miejsca gdzie można spokojnie usiąść na ławkach i odpocząć a po polskiej wszystko jest ogradzane ( przykład : miejsce przy górnej stacji Kolel Linowej Szrenica) . Odpowiedź nasuwa się sama... po prostu w Czeskim KNP pracują "normalni" ludzie którzy wiedza jak połączyc turystykę z ochrona przyrody..
~ 3-04-2013 16:09
KPN jest dobry tylko w likwidowaniu cichaczem szlaków turystycznych, np. mało kto wie, że niedawno zlikwidowano czarny szlak do Końskich Łbów, wcześniej zielony przez Bażynowe Skały, obecnie KPN planuje zlikwidowanie jednego z najbardziej malowniczych szlaków - oznakowanej na zielono Ścieżki nad Reglami przez dna Śnieżnych Kotłów! Wg aktualnego projektu dyr. Raja wstęp będą mieli tylko przewodnicy, którzy przejdą specjalne szkolenie w KPN, oczywiście słono płatne. Czyli widać, że liczy się dla dyrektora kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Dlaczego media nie interesują się takimi sprawami i nie nagłaśniają ich, a zamiast tego mamią czytelników relacjami o jakichś tandetnych wycieczkach organizowanych przez KPN dla dzieci do Wodospadu Szklarki czy w poszukiwaniu zajączka? A ciemny lud to kupuje.
~aura 3-04-2013 18:04
Wy z ciemnogrodu. trzeba mieć wiedzę, żeby się wypowiadać na jakikolwiek temat. Jaki inwestor taka inwestycja.
~ 3-04-2013 18:08
Moze wkurze kogos, ale komu to potrzebne? chcesz jezdzic na nartach - smigaj piechotka. Jest kryzys, brak kasy na remonty kolei panstwowych i infrastruktury, po kiego tracic kase na bzdety, kiedy potrzeby w gospodarce siegaja zenitu. Akurat problem jakies linowki jest tutaj istotny, poczeka pare lat, nic jej nie bedzie a narciarzom wyjdzie na zdrowie.
~ 3-04-2013 19:20
Do vectranet.pl (78.88.*.*): Ano właśnie, trzeba mieć wiedzę, żeby się wypowiadać. Jeśli piszesz, że narciarze powinni "śmigać piechotką" na górę po każdym zjeździe, to sam pokazujesz, że nie masz bladego pojęcia o temacie. Narty to ty pewnie widziałeś tylko w internecie. Ilekroć odzywasz się na forum, za każdym razem się kompromitujesz, trollu.
~Bolko. 3-04-2013 22:16
Puchar Samotni, też po raz kolejny "upupiony" przez KPN.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Areszt dla mieszkańca Krzeszowa

Przestrzega przed glifosatem

Wycieczka tematyczna po Bolesławcu

Maseczki dla szpitala

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
484
Tak
46%
Nie
39%
Nie wiem
14%