MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kolarskie Kryterium Uliczne w Cieplicach

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 14:31
Aktualizacja: Wtorek, 27 kwietnia 2010, 8:56
Autor: arec
Fot. T.Raczyński
Piękna pogoda przyciągnęła w sobotę do Cieplic miłośników jazdy na dwóch kółkach. Z okazji Wiosny Cieplickiej kolarze wystartowali w XVII Ogólnopolskim Kryterium Ulicznym o Puchar Karkonoszy.

Zawodnicy wystartowali w sześciu kategoriach wiekowych. W rywalizacji wzięli udział zarówno doświadczeni kolarze jak i dzieci.

XVII Ogólnopolskie Kryterium Uliczne zostało zorganizowane przez Ognisko TKKF „Orle”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Grali o Puchar Wójta, Pastora i Sołtysa

Naprawy przy Złotniczej

Będzie bezpieczniej

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~ 26-04-2010 17:23
Lubię czytać Jelonkę bo: ...wszystkiego dowiaduję się po :)
~XXL 26-04-2010 17:47
Zdjęcia bardzo ładne, ale wyniki w kat. M1,M2 i Elita to popis Sędziów. Panowie Sędziowie, czy Wy wiecie, co robicie? Jaja z zawodników!
~xxs 26-04-2010 21:07
popieram xxl wyniki to totalny bałagan przedemna był zawodnik który nie przejechał jednego okrazenia
~biker 26-04-2010 21:31
Wyniki w bikemaratonie we Wrocławiou ,gdzie wystartowało 1500 zawodników były kompletne na bieżąco z międzyczasami oraz na bieżąco klasyfikacje drużynowe............................................................... A tu nic karniak dla sędziów.
~Zły porucznik 26-04-2010 23:19
Większość zawodników, których sfotografowano przed startem na zdjęciach indywidualnych leżało w kraksach - Stanley, Arek... Fotograf, to jakiś Jonasz. Bez urazy :-), ale coś w tym jest. A co do Sędziów, to Panowie trzeba zrobić coś, aby o tym co się działo na tym "kryterium" dowiedział się DZKol, bo komentarzy tu obecnych naprawdę nikt w "centrali" nie czyta. Najlepszym rozwiązaniem jest metoda wstrząsowa - np. umówmy się w roku 2011, że nikt w tym kryterium nie wystartuje, a pojedziemy na inne, normalnie sędziowane zawody. Panowie Sędziowie, jest kpiną z wysiłku, ale i inteligencji zawodników twierdzenie, iż obliczone przez Was punkty przydzielane były właściwym zawodnikom. W kolejnych zawodach osobiście dopilnuję, aby meta była nagrywana przez niezależnych fotofiniszerów i będziemy się bawić w protesty. Ale w tym czymś, w czym miałem okazję jechać, powinna wydarzyć się jakaś terapia wstrząsowa, bo inaczej ten stan, który komentujemy pomiędzy sobą na treningach, będzie trwał nadal. Pozdrawiam wszystkich mastersów z I i II oraz elitę. Pozdrawiam Policję, Straż Miejską za dobrze zabezpieczoną trasę. Sędziów nie pozdrawiam.Tempo było fajne, trening też.
~Zawodnik 27-04-2010 12:40
Sędzią głównym był WIESŁAW KUCAB, bardzo dobrze znany z bałaganiarstwa i lekceważenia wszystkiego i wszystkich. Jego zdaniem tylko on ma patent na rację, więc czemu się dziwicie? Przecież to nie pierwszy jego taki "numer"... Przy każdym wyścigu robi jakieś przekręty... Ot choćby rok temu w Kowarach... CYRK!! I że jeszcze go gdzieś biorą??!!
~Prałat 30-04-2010 16:11
Nie byłem na tej kryterce, ale Wiesław Kucab też nie raz dał mi się we znaki :) Współczuję zawodnikom startującym tam i pozdrawiam - szczególnie tych co leżeli :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przed nami "Jelenia Góra Cup"

1000 zgłoszeń w 10 dni

Karkonoszman 2019

Akcja ratunkowa w Kotle Łomniczki

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny byc jawne?

Oddanych
głosów
219
Tak
80%
Nie
17%
Nie mam zdania
3%