MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Kobierce na sprzedaż

Wiadomości: REGION
Środa, 12 maja 2010, 9:08
Aktualizacja: 9:08
Autor: Ania
Fot. www.kowary.org
W Kowarach można nabyć dywany, wykładziny, chodniki i makatki z Fabryki Dywanów. Syndyk sprzedaje gotowe wyroby. Póki co nie ma chętnych na zakup upadłego zakładu.

Kowarskie produkty, po które w latach PRL ustawiały się długie kolejki w sklepach, można teraz bez żadnego problemu nabyć od poniedziałku do piątku od godziny ósmej do czternastej w siedzibie spółki.

Burmistrz Kowar, Mirosław Górecki tłumaczy, że jest to normalna procedura. W chwili obecnej nie jest wstanie przekazać informacji dotyczącej ewentualnego wznowienia produkcji, bo jak mówi, żadnej wiadomości na ten temat nie otrzymał.

O tym, że pojawili się inwestorzy, którzy byliby zainteresowani przejęciem Fabryki Dywanów mówiło się około dwóch miesięcy temu. Oficjalnie nie padły jednak nazwy konkretnych przedsiębiorstw. W Kowarach wciąż krążą plotki, że „dywanówkę” sprzedano za grosze. Samorządowcy dementują te wieści.

Ogłoszenia

Czytaj również

Marszałek Sejmu w Kowarach

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Jednokierunkowo Zakosami na Śnieżkę

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~bankier 12-05-2010 9:38
Dywanowka warta jest ok. 2 pln , ale jej dlugi wynosza kilkanaście milionow do splacenia i trzeba f...ra aby nabyl dywanowke za zlotowkę.
~galla 12-05-2010 14:57
godziny handlu sa tak ustawione ze pracujacy ludzie w innych miejscowosciach nie maja szans zakupu tegoz towaru i dziwic sie ze maja marne wyniki finansowe chyba ze o to idzie aby sie dywanowka jak najpredzej i za marny grosz rozpadla, gratulje operatywnosci
~Romanik 12-05-2010 18:51
Do Galla Widzę że nie znasz sytuacji w FD Kowary , Fabryka już w sierpniu ogłosiła upadłość , i poza syndykiem oraz kilkoma osobami zajmujacymi się dokończeniem i likwidacją zakładu tam nie ma ,proszę dokładnie wczytywać się w treść felietonu a później krytykować
~jelgór 12-05-2010 21:19
niech syndyk jeśli mu zależy na sprzedaży poda parę przykładowych cen, u syndyków zwykle ceną jest ułamek wartości towaru- a jak tutaj?
~pio 13-05-2010 12:28
dajcie fotki tych wyrobow!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zebrali 3 tony odpadów

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Promesy dla gminnych jednostek OSP

Interaktywne centrum w budowie u strażaków

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
207
Tak
45%
Nie
42%
Nie wiem
14%