MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 27 września
im. Kosmy, Damiana

Kobiecy wtorek w Nowym Rynku

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 24 października 2016, 8:01
Autor: N–R
Fot. Użyczone/Organizator
Budowanie własnej marki z trenerem rozwoju osobistego i zawodowego, metamorfoza o wartości 1000 zł, zaproszenia do spa. Już we wtorek, 25 października, galeria handlowa Nowy Rynek w Jeleniej Górze zaprasza na spotkanie dla pań w ramach Strefy Kobiet. Początek o godzinie 18.00.

- Strefa Kobiet w Nowym Rynku to cykliczne spotkania dla pań, które poświęcone są wszystkiemu co dla nich ważne: modzie, urodzie, wiedzy. Najbliższe już we wtorek o godzinie 18.00. Przygotowaliśmy liczne atrakcje. Warto być z nami – mówi Anna Szlaga, marketing manager Nowego Rynku.

Tego dnia uczestniczki spotkają się z Anetą Wątor, która jest mówcą motywacyjnym, trenerem rozwoju osobistego i zawodowego, a także autorką projektu „Kobieta w biznesie”. Prelegentka poprowadzi seminarium „Budowanie marki osobistej”. Goście Strefy Kobiet dowiedzą się między innymi, jak osiągnąć sukces w życiu zawodowym i osobistym. Dodatkowo panie staną przed szansą wygrania metamorfozy o wartości 1000 zł. Laureatka z pomocą fryzjera, wizażysty i stylisty odmieni swoje oblicze.

Warto przypomnieć, że z pomocy eksperta mody Nowego Rynku można korzystać bezpłatnie w każdą sobotę od godziny 10.00 do 20.00.

To nie jedyne atrakcje przewidziane na ten dzień. Na uczestniczki będą czekać upominki przygotowane przez Salon Kosmetyczny Via Spa, słodki poczęstunek od Cukierni GRYCAN oraz konkurs, w którym do wygrania jest voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w centrum Spa Pałacu na Wodzie w Staniszowie. Podczas spotkania uczestniczki będą mogły zostawić dzieci pod opieką animatorów w strefie zabaw Fun Park.

Zgłoszenia do Strefy Kobiet można przesyłać na adres: nowyrynek@strefakobiet.com.pl.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Skarpeta z metamfetaminą

Debata o odpadach

Informacja wojewody ws koronawirusa (aktualizacja)

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Więcej przystanków kolejowych na żądanie

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Harcerze z nową siedzibą

Senator zachęca do głosowania na maszty

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
970
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
3%