MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Klubowe zawody Oyama Karate dla dzieci

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 12 czerwca 2014, 22:35
Aktualizacja: 22:39
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W minioną sobotę, 7 czerwca w centralnym Dojo Jeleniogórskiego Klubu Oyama "Hufiec" odbyły się XIII Mistrzostwa JKO w konkurencji form kata oraz III Mistrzostwa Klubu w konkurencji walki kumite – Sumo Oyama Kids i lekki kontakt (Semi Knockdown).

W zawodach udział wzięli najmłodsi uczniowie Jeleniogórskiego Klubu Oyama w przedziale wiekowym 4/5 - 12/13 lat. Łącznie wystartowało około 50 zawodników i zawodniczek. Funkcje sędziowskie sprawowali: shihan Rafał Majda, sempai Katarzyna Starzyńska, Edward Fronczyk, Dariusz Głód, Andrzej Burkiewicz, Michał Popczyński, Dawid Malinowski, Tomasz Hauzer, Adam Serek, Robert Łaskawiec, pomocą służyli także Łukasz Grześ i Teresa Stangret. Pomiędzy rywalizacją w poszczególnych konkurencjach trener JKO wraz ze starszymi zawodnikami i asystentami wykonał dynamiczny pokaz tameshiwari (łamanie desek), a Robert Łaskawiec zademonstrował kata z bronią (Tonfa Kata Sono San).

Wyniki poszczególnych konkurencji:

Konkurencja form kata:

Kata białe pasy do 10 lat:
1m. - Jeremenko Antoś
2m. - Jaszczanin Kacper
3m - Oskar Klimek i Grabowiecki Adaś

Kata białe pasy do 14 lat (Gala):
1m. - Golis Zuza
2m. - Gancarek Bartek

Kata niebieskie pasy do 10 lat:
1m. - Radecka Julka
2m. - Suchecki Alan
3m. - Chorążyczewski Mikołaj i Bogucki Szymon

Kata niebieskie pasy do 14 lat:
1m. - Struś Mateusz
2m. - Badko Kuba
3m. - Jońska Paula

Kata żółte pasy open (Gala):
1. Rozkoszny Damian
2. Stangret Piotr

Kata pomarańczowe pasy open:
1m. - Zięcik Nina
2m. - Grześ Natalia
3m. - Machnik Patryk

Konkurencja Kumite - Sumo Oyama Kids:

Kat. 1:
1m. - Badko Kuba
2m. - Gordziejonok Kuba
3m. - Cebula Damian i Struś Mateusz

Kat. 2:
1m. - Ola Zerndt
2m. - Chorążyczewski Mikołaj
3m. - Biegus Radek i Suchecki Alan

Kat.3:
1m. - Stangret Piotr
2m. - Zięcik Nina
3m. - Grześ Natalia i Zięcik Nadia

Kat. 4:
1m. - Zierałka Dawid
2m. - Krzewicka Ola
3m. - Kowalski Maciej

Kat. 5:
1m. - Grabowiecki Adam
2m. - Radecka Julka
3m. - Elbl Wiktor i Kaźmierczak Oliwier

Kat. 6:
1m. - Skrzypiec Hubert
2m. - Czarnecki Wiktor
3m. - Jeremenko Antoś i Klimek Oskar

Konkurencja Kumite - Lekki Kontakt i Semi Knockdown:

Gala 1:
1m. - Badko Kuba
2m. - Gordziejonok Kuba

Gala 2:
1m. - Rozkoszny Damian
2m. - Cebula Damian

Gala 3:
1m. - Zięcik Nina
2m. - Grześ Natalia

Gala 4:
1m. - Galuba Damian
2m. - Ratajczak Robert

Kategoria niebieskie pasy:
1m. - Chorążyczewski Mikołaj
2m. - Suchecki Alan
3m. - Wiltowski Kuba

Nagrody specjalne:
1. Najlepszy zawodnik Kata - Jeremenko Antoś
2. Najlepszy zawodnik Sumo OK - Skrzypiec Hubert
3. Najlepszy zawodnik Kumite LK - Chorążyczewski Mikołaj

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Piękne święto tańca

Maluchem na rajd

W sobotę Kryterium Uliczne

Protest oświaty

Mazikin rywalem Siwego na "Tymex Boxing Night"

Rozpoczęli już przygotowania do MŚ!

ZNP do maturzysty: "Proszę zmienić szkołę"

Kolejka niespodzianek

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
818
Tak
67%
Nie
30%
Nie wiem
3%