MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Klub „Szrenica” podsumował miniony sezon

Wiadomości: Szklarska Poręba
Środa, 24 czerwca 2015, 8:10
Aktualizacja: 8:15
Autor: AP
Fot. Organizator
Jak co roku w czerwcu, Zarząd Klubu Sportowego Szrenica zorganizował uroczyste podsumowanie sezonu sportowego 2014/2015 dla swoich klubowiczów. W tym roku, dzięki uprzejmości państwa Beaty i Macieja Stanisz–Podgórskich, podsumowanie to miało miejsce w Chacie Izerskiej w Szklarskiej Porębie Dolnej.

Na przybyłych czekało ognisko i liczne atrakcje. Podczas oficjalnej części spotkania burmistrz Szklarskiej Poręby Mirosław Graf i trenerzy wręczyli dzieciom medale i upominki za aktywnie i rzetelnie przepracowany sezon. Ognisko było okazją do letniej integracji rodziców i planowania przyszłości bliższej i dalszej.

Klub Sportowy Szrenica działa na terenie Szklarskiej Poręby od 1994 r. jako stowarzyszenie non-profit. Klub stawia sobie za cel upowszechnianie wśród młodych mieszkańców Karkonoszy aktywnego spędzania wolnego czasu. Od grudnia do kwietnia podopieczni trenują na stokach narciarskich.

W okresie od kwietnia do listopada (wyłączając przerwę wakacyjną) dzieci i młodzież korzystają z dodatkowych form letnich aktywności sportowych, czyli treningów na basenie i sali gimnastycznej oraz wycieczek rowerowych i pieszych.

- Umiejętności zdobyte w Klubie Sportowym Szrenica pozwalają na uzyskanie stopni instruktorskich. Zarząd klubu tworzą rodzice, którzy swoim pozytywnym nastawieniem i ogromnym zaangażowaniem wspierają organizację klubowych przedsięwzięć. Niezmiernie mi miło, że mam przyjemność współpracować z takimi ludźmi - powiedziała Agnieszka Fedak-Gułaj, prezes klubu. - A już od września zapraszam serdecznie wszystkie dzieci i młodzież do nauki i doskonalenia jazdy na nartach - dodała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Chojnik pięknieje

Wypadek przy sądzie

Nowy man dla OSP

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~tata 24-06-2015 8:26
Brawo dla nowego zarządu i rodziców w końcu coś się dzieje:)
~///// 25-06-2015 9:34
Czy Nowy Zarząd dopełnił wymogu wzgledem KRS?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zadymienie przy ul. Gielniaka

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Dalszy ciąg Senioraliów 2019  

Akt oskarżenia dla sprawców tragedii

Była gala z nagrodami

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
690
Tak
14%
Nie
66%
Nie wiem
20%