MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 9 sierpnia
im. Edyty, Romana

Kłótnia rodziców – dramat dziecka: matka porwała córkę

Wiadomości: Dolny Śląsk
Poniedziałek, 14 lipca 2008, 9:17
Aktualizacja: 9:18
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
42–letnia kobieta uprowadziła własną córkę Samantę. Stało się tak po jednym ze spotkań, na które pozwolił sąd, który prowadzi sprawę rozwodową rodziców dziewczynki. Spór między matką i ojcem jest dla dziecka dramatem.

Pisze o tym poniedziałkowa Polska Gazeta Wrocławska. Dziewczynka widywała się z matką w Kamiennej Górze, a na co dzień mieszka z ojcem pod Wałbrzychem. Zawsze wracała ze spotkań do domu. 6 lipca nie wróciła.

– Ślady prowadzą do Wałbrzycha, gdzie pracuje matka dziecka – czytamy. Policja i detektywi przetrząsnęli całe osiedle w poszukiwaniu dziewczynki. Na próżno.

Kobieta, która ją uprowadziła, nie ma stałego adresu zamieszkania. A zrozpaczony ojciec jest kłębkiem nerwów. Czeka na córkę od tygodnia.
Jest gotów nawet wycofać z prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przez byłą żonę przestępstwa, byle tylko Samanta do niego wróciła.

Psychologowie alarmują, że taka sytuacja jest dla dziecka traumatyczna i burzy jego poczucie bezpieczeństwa oraz generuje brak zaufania do rodziców. Gazeta nadmienia, że to nie pierwszy przypadek, kiedy dziecko staje się narzędziem w rękach skonfliktowanej pary. Nie tak dawno temu młody mężczyzna po awanturze z partnerką porwał 11-miesięcznego syna i pojechał z nim w siną dal. Odnalazł się w Belgii.

Ogłoszenia

Czytaj również

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Poprawią bazę sportową i rekreacyjną przy SP 10

Stalowe rumaki w Karpaczu

Komentarze (3) Dodaj komentarz

piipi 14-07-2008 10:06
.."Dzieci sa jak cement.Cokolwiek upadnie na nie,zostawi slad".. ~Pamietajcie o tym ..PROSZE !!!!.
KochaSJG1983 14-07-2008 10:29
Wysłać list gończy za matką porwanej dziewczynki, a nie. Nic tylko wysłać ja na badania do Bolesławca i sprawdzić, czy była poczytalna...
~gość 14-07-2008 14:35
Może "dorośli" powinni zacząć mysleć zanim się pobiorą i dadzą nowe życie. W konfliktach rodzinnych zawsze najbardziej cierpi dziecko...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Proces apelacyjny byłego proboszcza Ruszowa

Dla komfortu pasażerów

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Pamięci poległych

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
142
Tak
39%
Nie
54%
Nie wiem
8%