MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kłopoty ze śniegiem - komunikat Straży Miejskiej

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 21 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 10 lutego 2006, 23:01
Autor: Rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Jeleniej Górze Grzegorz

W związku z opadami śniegu Komenda Straży Miejskiej przypomina wszystkim właścicielom nieruchomości o utrzymaniu należytego stanu chodnika wzdłuż posesji przylegającej do nieruchomości.

Funkcjonariusze Straży Miejskiej będą kontrolować stan utrzymanych chodników a za nie zastosowanie się do swoich obowiązków na właścicieli nieruchomości (administratorów) będą nakładane grzywny w postaci mandatu karnego lub skierowania wniosku o ukaranie do Sądu Grodzkiego.

Rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Jeleniej Górze
Grzegorz Rybarczyk

Internauto, jeśli posiadasz informacje z terenu Jeleniej Góry i okolic, których nie ma w naszym portalu, a chciałbyś aby się pojawiły, skontaktuj się z nami na gg lub przez e-maila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wspólne posiedzenie finansów i oświaty

Słoneczny festyn w Jeżowie Sudeckim

Konferencja PiS: Wybory i lokalne połączenia

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~misiekjga 21-11-2005 8:44
Czy na miejskie instytucje, przy których zalega śnieg, itp. też będą nakładane mandaty? Wzorem lat ubiegłych można się domyślać, że nie! Przecież swoich nie będą karać!
~babcia 21-11-2005 17:02
jak widać nawet staż miejska nie zna przepisów!!!!!Najlepiej zwalić na darmowe siły robocze czyli właścieli posesji.Jeśli chodnik jest jego własnością to tak?ale chodniki i ulice należą w większości do zarządu dróg i mostów i to oni podpisują umowy o odsnieżanie!!!! cha cha cha.Właściciele domków sprawdźcie granice swoich działek.Stosowany przepis jest pozostałością po PRL-U
~Mieszczuch 21-11-2005 19:35
właśnie "babciu" jak widać jesteś jeszcze za czasami PRL-u , a wystarczy zapoznać się z uchwałą rady miejskiej w sprawie obowiązków właścicieli nieruchomości (administratorów. Ja się zapoznałem i wiem że Straż Miejska ma rację a wprowadzanie innych w niewiedzę ma skutki. Czas "Babciu" wyjść z zapiecka PRL-u. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jeszcze mocno popada

Wybory coraz bliżej. PiS apeluje

Vaclav Havel na fotografiach

W Cieplicach bez wyborów

Bałtyk Karkonosze Tour: utrudnienia w ruchu

Sonda

Wg. rządu najlepiej zarabiający mają finasować 500+ dla osób niepełnosprawnych. Czy to jest słuszne?

Oddanych
głosów
25
Tak
24%
Nie
76%
Nie mam zdania
0%