MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 6 sierpnia
im. Jakuba, Sławy

Kłopoty przez burdę w barze

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 27 października 2009, 8:15
Aktualizacja: 9:01
Autor: TEJO
Kara do ośmiu lat więzienia grozi mężczyźnie, który z nożem w ręku awanturował się w jednym z lokali gastronomicznych z innym klientem. Okazało się, że sprawca dodatkowo przechowywał nielegalnie amunicję myśliwską.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend. Awanturnikiem okazał się 36-letni jeleniogórzanin. Z informacji uzyskanych od obecnych barze wynikało, że mężczyzna posiada nóż, którym groził innemu klientowi. – Oprócz noża sprawca miał jeszcze przy sobie nabój typu breneka – mówi podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

W mieszkaniu jeleniogórzanina dodatkowo funkcjonariusze znaleźli 35 sztuk amunicji myśliwskiej. Lokator nie miał zezwolenia na posiadanie broni i nabojów. 36-latek trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Za nielegalne posiadanie amunicji grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Bezpieczniej nad Kaczawą

Czytelniczka: drogo i brudno na basenie

Po akcji "Trzeźwy poranek"

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~n i c o 27-10-2009 9:49
paranoja z tą amunicją, najlepiej dac mu odrazu dożywocie. W jakim my kraju żyjemy ?! A za potrącenie pieszego na pasach ze skutkiem śmiertelnym, prowadząc w stanie nietrzeźwym - kara np. jednego roku pozbawienia wolności. Dobre co ? Polska to piękny kraj.
Cień 27-10-2009 13:41
No, z tą amunicją to trochę przesada. Dzisiaj można w kuchni zrobić broń palną z amunicją włącznie, a w przedpokoju można znaleźć idealną lufę gwintowaną (po nieskomplikowanej przeróbce), chyba, że ktoś ma parasolkę na drewnianym pręcie, to ma pecha.
~ 27-10-2009 21:36
a gdzie to bylo znaczy w jakim lokalu ktos wie?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Śmierć na żwirowni

Zatrzymali recydywistę

Budowa łącznika rozpoczęta

Stalowe rumaki w Karpaczu

Za „kółkiem” bez uprawnień i pod wpływem alkoholu

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
957
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%