MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 1 października
im. Danuty, Igora, Remigiusza

Kłopoty mieszkańców Cieplic z Orange Polska

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 7 września 2012, 7:38
Aktualizacja: 15:05
Autor: tau
Fot. Jakub Thauer
– Na naszej ulicy może dojść do nieszczęścia przez zapadniętą studzienkę telekomunikacyjną, która jest własnością Orange Polska. W ten głęboki dół może ktoś wpaść – zadzwoniła do nas mieszkanka ul. Pułaskiego w Jeleniej Górze – Cieplicach. Mówiła, że wielokrotnie to zgłaszano, ale nie było żadnego odzewu ze strony operatora. – Pomóżcie – prosiła.

- My pisaliśmy pisma, próbowaliśmy się z Orange Polska kontaktować telefonicznie, ale wszystko bez rezultatu. Tymczasem, gdyby ktoś stanął na pokrywę studzienki, to by wpadł w dół i zrobił sobie krzywdę. Sami ją jakoś zabezpieczamy taśmą i patykami, ale to nie może przecież trwać w nieskończoność. Co jeszcze mamy zrobić, żeby ktoś zajął się tym problemem? - skarżyli się mieszkańcy.

To nie jedyny problem na tej ulicy z telekomunikacją. - Obecnie trwa remont naszej kamienicy i w związku z nim chcieliśmy zdjąć z naszej elewacji kable telefoniczne, które są własnością operatora, a my już dawno nie korzystamy z jego usług. W tej sprawie również nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi od Orange Polska. - dodają ludzie.

Zgłosiliśmy problemy mieszkańców Pułaskiego w Orange Polska we Wrocławiu. Co usłyszeliśmy wczoraj (6 września)? - Zgłoszenie zostało przyjęte przez nas w poniedziałek (3 września) i do 7 września studzienka zostanie naprawiona. - zapewniała nas Maria Piskier, rzecznik prasowy.

Dzisiaj to sprawdzimy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Powstaje światłowód

"Leniuchem" do kolei na Kopę

Była przychodnia – teraz będą mieszkania

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~tomjg 7-09-2012 7:51
proponuje zawalic studzienke i zasypac piachem lub gruzem a co do kabli to jesli budynek jest panstwa własnoscia to wystosujcie pismo z konkretnym terminem usuniecia kabli z waszego budynku a jesli nie wywiaza sie z usunieciem to poprostu po tym dniu wyciac kable.
~tttreq 7-09-2012 9:02
Nie naprawiono!!! Mają ludzi głęboko gdzieś. Trzeba zalać betonem.
~ 7-09-2012 9:24
już tez z tym operatorem nie mam nic wspólnego , rachunki wystawić potrafią a resztę mają głęboko w d......,
~BULIĆ 7-09-2012 11:42
no to odać ich do sądu! i tyle wtedy przybacaluja za zaniedbania, narazenuie na utratę zdrowia! i pokryja koszty sądowe! WSTYD!
~......... 7-09-2012 14:36
aa mi to wygląda na wyłudzenie naprawy studzienki którą zniszczył samochód wywożący gruz z pani kamienicy
~123 7-09-2012 15:23
ZŁODZIEJSKA SIEC TEN ORANGE
~ 7-09-2012 20:36
Co tam studzienka ! grunt ze Orange łoi potezne stawki za laczenie sie z nimi z innych sieci, w wielu miejscach powiatu brakuje zasiegu- to tez male piwo. Orange to znany sponsor i plaszczydupa ,wiadomo z kad ma kase. To najdrozsza siec w PL, z braku klientow nadrabia reklama w TV i stawkami za impuls.
~Swojak 7-12-2014 13:43
Faktycznie obserwując zdjęcie wyglada to na dewastacje przez właściciela działki na której są prace budowlane. Operator powinien wykonać naprawę w przypadku zagrożenia zdrowia i ściągnąć kasę z dewastatora :) i tak zapewne sie sprawa skończy bo od spacerków studzienka sie nie uszkodziła. Pewnie nie ma kasy na naprawę co wynika z dopuszczania firemek typu play do działania na cudzych łączach. Bo jeśli coś ma działać dobrze musi kosztować. A Polak to chce extra usługę i jeszcze żeby jemu dopłacało za to ze korzysta. Proponuje czasem pomyśleć :p

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Groźne zderzenie przy zjeździe do Piechowic

Finał projektów

Policjanci będą szkolić księży z Dolnego Śląska

Był "Krok do sukcesu"

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
369
Tak
43%
Nie
47%
Nie wiem
10%