MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

Klezmerskie rytmy w Jeleniej Górze

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 17 listopada 2011, 8:16
Aktualizacja: 8:21
Autor: Agrafka
Fot. Organizator
27 listopada 2011, o 18.00, w JCK na Bankowej zagrają dla jeleniogórzan krakowscy muzycy, znanego w Polsce zespołu KLEZZMATES.

Muzycy sięgając po klezmerską muzykę żydowską, mieszają tradycję z nowoczesnością, porywając słuchacza poprzez aranżacje swingowe, folkowe, jazzowe a nawet zapożyczenia z rocka. Żywiołowy koncert, pełen bałkańskich motywów, brzmienia skrzypiec, klarnetu i akordeonu, przyciąga pozytywną energią, lekkością i emanującą ze sceny radością grania wszechstronnych i doświadczonych instrumentalistów, dając gwarancję wysokiego poziomu artystycznego. Bilety na koncert w cenie 15 zł do nabycia w sekretariacie JCK przy ul. Bankowej 28/30, tel. 75/6478884

Rezerwacja internetowa: www.jck.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Jubileuszowy bieg w Szklarskiej Porębie

Klasyki zjechały do Kowar

Czytelniczka: drogo i brudno

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~x 17-11-2011 11:46
krzewi sie obce style, gdy nasza krajowa piosenka jest w agonii. juz nie ma prostych i melodyjnych piosenek do posluchania i relaksu. wiekszosc przypomina dzwiek spadajacych po schodach metalowych garnkow, czy to dzisiaj nazywa sie muzyka? dminuje angielski tekst, jesli polski to nie majacy sensu i zwartej wymowy- bzdety + zawodzenie pozbawione artyzmu i ogluszajacy akompaniament instrumentow. DNO!!!!
~xxl 18-11-2011 8:28
Narzekactwo to główna cecha jeleniogórzan. Na mapie kulturalnej Jeleniej jest wiele koncertów do wyboru, wystarczy poszukać tych melodyjnych a nie marudzić, do tego w benadziejnym stylu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Trio Vocalis operetkowo w Parku Zdrojowym

Stalowe rumaki w Karpaczu

Góry Kaczawskie w Muzeum Karkonoskim

Most w Pilchowicach pod ochroną!

O fontannie Donatella

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
457
Tak
40%
Nie
55%
Nie wiem
5%