MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Klasowy rozkład jazdy na weekend

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Piątek, 26 kwietnia 2013, 12:19
Aktualizacja: 12:36
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W najbliższy weekend piłkarze klasy okręgowej oraz A i B rozegrają kolejną serię spotkań, w której najciekawiej zapowiadają się pojedynki Piasta Dziwiszów z Twardym Świętoszów oraz rezerw Olimpii Kowary z Karpatią Karpacz.

Zestaw par 22. kolejki: (sobota, 27. kwietnia)
Kwisa Świeradów Zdrój - Jawa Otok 16:00
Leśnik Osiecznica - Endico Mitex Podgórzyn 16:00
Piast Dziwiszów - Twardy Świętoszów 16:00
Włókniarz Mirsk - Victoria Ruszów 16:00
Piast Wykroty - Pogoń Świerzawa 17:00
BKS Bolesławiec - GKS Warta Bolesławiecka 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki - Bazalt Sulików 17:00
Czarni Lwówek Śląski - Olimpia Kamienna Góra 17:00

Zestaw par 19. kolejki klasy A:
Grupa I (niedziela, 28. kwietnia):
Chojnik Jelenia Góra - Victoria Czadrów 11:00
Nysa Wolbromek - Pagaz Krzeszów 11:00
Orzeł Mysłakowice - Orzeł Lubawka 11:00
KS Łomnica - Kwarc Pisarzowice 15:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Lechia Piechowice 15:00
Woskar Szklarska Poręba - Orzeł Wojcieszów 15:00 (w Wojcieszycach)
Piast Bolków - Czarni Strzyżowiec 16:00

Zestaw par 18. kolejki klasy B:
Grupa II (niedziela, 28. kwietnia):
Sokół Sokołowiec - LZS Kostrzyca 11:00
Olimpia II Kowary - Karpatia Karpacz 11:00
Energobest Miłków - Bobry Wojanów 11:00
Rudawy Janowice Wielkie - KS Maciejowa 11:00
Juvenia Rybnica - Lotnik II Jeżów Sudecki 15:00
Hottur Borowice - GLKS Czernica 15:00
Pub Gol Jelenia Góra - pauzuje.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Co to były za tańce!

Wysoka porażka w Ścinawie

W śmieciach miasto tonie

Celtycki poranek

Głosy za strajkiem?

Nagroda dla mistrza okręgówki

Zaległa wpadka Lechii

Prezesi spółek miejskich o cenach energii

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
870
Tak
38%
Nie
55%
Nie mam zdania
7%