MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Klasowy rozkład jazdy na weekend

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Piątek, 26 kwietnia 2013, 12:19
Aktualizacja: 12:36
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W najbliższy weekend piłkarze klasy okręgowej oraz A i B rozegrają kolejną serię spotkań, w której najciekawiej zapowiadają się pojedynki Piasta Dziwiszów z Twardym Świętoszów oraz rezerw Olimpii Kowary z Karpatią Karpacz.

Zestaw par 22. kolejki: (sobota, 27. kwietnia)
Kwisa Świeradów Zdrój - Jawa Otok 16:00
Leśnik Osiecznica - Endico Mitex Podgórzyn 16:00
Piast Dziwiszów - Twardy Świętoszów 16:00
Włókniarz Mirsk - Victoria Ruszów 16:00
Piast Wykroty - Pogoń Świerzawa 17:00
BKS Bolesławiec - GKS Warta Bolesławiecka 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki - Bazalt Sulików 17:00
Czarni Lwówek Śląski - Olimpia Kamienna Góra 17:00

Zestaw par 19. kolejki klasy A:
Grupa I (niedziela, 28. kwietnia):
Chojnik Jelenia Góra - Victoria Czadrów 11:00
Nysa Wolbromek - Pagaz Krzeszów 11:00
Orzeł Mysłakowice - Orzeł Lubawka 11:00
KS Łomnica - Kwarc Pisarzowice 15:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Lechia Piechowice 15:00
Woskar Szklarska Poręba - Orzeł Wojcieszów 15:00 (w Wojcieszycach)
Piast Bolków - Czarni Strzyżowiec 16:00

Zestaw par 18. kolejki klasy B:
Grupa II (niedziela, 28. kwietnia):
Sokół Sokołowiec - LZS Kostrzyca 11:00
Olimpia II Kowary - Karpatia Karpacz 11:00
Energobest Miłków - Bobry Wojanów 11:00
Rudawy Janowice Wielkie - KS Maciejowa 11:00
Juvenia Rybnica - Lotnik II Jeżów Sudecki 15:00
Hottur Borowice - GLKS Czernica 15:00
Pub Gol Jelenia Góra - pauzuje.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nowe drogi w Janowicach Wielkich

Pary półfinałowe

Rok niespełnionych obietnic

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Na Kilińskiego bezpieczniej

Od piątku Jarmark Bożonarodzeniowy

Uczniowie piszą listy...

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
867
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%