Wiadomości: DZIWISZÓW
Niedziela, 30 marca 2008, 14:52
Aktualizacja: 14:53
Autor: Mateusz Banaszak
Piast Dziwiszów po bardzo dobrej grze, szczególnie w pierwszej połowie, wygrał z Bobrem Marciszów 2:1.Cała drużyna gospodarzy zasłużyła na pochwałę za piekną grę i walkę.

Początek spotkania zapowiadał grę do jednej bramki, mądrze rozgrywane akcje oraz dokładność podań spowodowały, że drużyna z Marciszowa została zepchnięta do głębokiej defensywy.
Gospodarze brylowali na boisku, a efektem przewagi był dwa gole. Pierwszego zdoybł Artur Seta, drugiego – po dobitce z karnego – Radosław Kogut.
W drugiej odsłonie goście zdołali zdobyć kontaktowego gola, ale to było wszystko na co ich było stać.

LKS Piast Dziwiszów – LKS Bóbr Marciszów 2:1 (2:0)
Dziwiszów: Skupin – Kubicz, Kogut, Gurazda, Duzinkiewicz, Kogut R., Małkowski, Statkowski, Grycki, Paul, Seta.