KKS Jelenia Góra zasłużenie wygrywa

Niedziela, 2 listopada 2008, 20:58
Aktualizacja: Poniedziałek, 3 listopada 2008, 12:46
Autor: Mateusz Banaszak
KKS Jelenia Góra na własnym stadionie, wygrał z wyżej notowanym rywalem KS Maciejową 3:1, zdobywając bardzo cenne trzy punkty w XII kolejce spotkań rozgrywek B–klasy

Jeleniogórzanie źle rozpoczęli mecz, bo już na początku po błędach w obronie stracili bramkę . Przy stanie 0:1 jeleniogórzanie z minuty na minuty grali coraz odważniej stwarzając poważne zagrożenie pod bramką gości. Ataki gospodarzy w 30 minucie przyniosły zamierzony efekt w postaci bramki a strzelcem okazał się Patryk Skowron, który w sytuacji sam na sam nie dał szans golkiperowi z Maciejowej.

Później już było tylko lepiej, KKS zapomniał o fatalnym początku spotkania i grał coraz pewniej i mądrzej zarówno w ataku jak i obronie. Pierwszą połowę piłkarze KKS-u zwieńczyli jeszcze jedną bramką a do siatki przyjezdnych trafił znów Skowroński. Po zmianie stron KKS dążył do zdobycia kolejnej bramki. Szybka i skuteczna gra pozwoliła KKS-owi przejąć inicjatywę co w końcu objawiło się trzecią bramką dla jeleniogórskiej ekipy. Wynik spotkania w 70 minucie ustalił brat strzelca dwóch poprzednich bramek – Karol Skowron