KKS gromi

Wtorek, 5 września 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 5 września 2006, 12:31
Autor: Agnieszka Rafińska
W trzeciej kolejce B klasy, grupy drugiej, KKS Jelenia Góra pokonał KS Pasiecznik 6:0 (4:0).

Od początku pierwszej połowy atakowali miejscowi. Zespół Pasiecznika nie powtórzył swojej efektywnej gry z poprzedniej kolejki, w której rozgromili Dobków 7:1. Ataki jeleniogórzan przynosiły efekty. W postaci aż czterech bramek. Z czego trzy zdobył Marcin Binasiewicz. Byłby to klsayczny hat-trick, ale jego gole przedzieliło trafienie Sebastiana Słobodziana.

Druga połowa trochę uspokoiła grę podopiecznych Igora Demianienki. Mimo to Pasiecznik nie potrafił skonstruować chociaż jednej klarownej sytuacji. Drużyna z Jeleniej Góry natomiast nie ustawała w podwyższeniu swojego prowadzenia. Kolejne gole zdobyli Jacek Falkenberg i Krystian Sikora. KKS Jelenia Góra pokonał KS Paisecznik 6:0.

<b>KKS Jelenia Góra - KS Pasiecznik 6:0 (4:0)</b>
1:0 Binasiewicz
2:0 Binasiewicz
3:0 Słobodzian
4:0 Binasiewicz
5:0 Falkenberg