MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

KJS Austeria Krokus

Wiadomości: Rzeczka
Wtorek, 15 czerwca 2010, 17:56
Aktualizacja: Środa, 16 czerwca 2010, 10:40
Autor: organizator
W dniu 27.06.2010r. odbędzie się 2 KJS Austeria Krokus stanowiąca IV Rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Wałbrzycha i III Rundę Mistrzostw Okręgu Dolnośląskiego. Podobnie jak w roku ubiegłym trasa przygotowana dla zawodników jest bardzo atrakcyjna.

Trasa KJS liczy około 140km i składać się będzie z 12 prób sprawnościowych, z czego 2 próby będą pokonywane w 1 pętli jako zapoznanie. Baza i biuro KJS umiejscowione będą podobnie jak w roku ubiegłym w Agroturystyce Austeria Krokus w miejscowości Rzeczka 33.

Najważniejszą próbą tego KJS będzie słynna " Patelnia Walimska "- która jest najsłynniejszym odcinkiem OS rozgrywanym w Mistrzostwach Polski na Dolnym Śląsku. Zawodnicy będą mieli niebywałą okazję po raz pierwszy w historii KJS pokonać słynną patelnię z pomiarem czasu. Na tej próbie zawodnicy będą walczyli również o Puchar Wójta Gminy Walim Pana Adama Hausmana - za najlepszy czas w klasyfikacji generalnej.

Kolejne dwie próby zlokalizowane są w okolicy miejscowości Rzeczka. Ciekawa pod względem sportowym dla zawodników będzie również próba Sz-4 - pokonywana w 1 pętli jako zapoznanie, która posiada znamiona " mini OS " . Nawierzchnia na wszystkich próbach to asfalt i kostka. Ostatnia próba będzie znacznie oddalona od bazy KJS , po to aby umożliwić start jak największej ilości zawodników ( kwestia korkowania się i oczekiwania przed próbami ).
Wpisowe do KJS do dnia 26.06.2010 do godziny 24:00 będzie wynosić 100zł - pod warunkiem wysłania zgłoszenia drogą mailową stawiar2@o2.pl. Po tym terminie 120zł. Start 1 załogi przewidziany jest na godzinę 11:00.

Na mecie KJS będą oczekiwać na zawodników nagrody: pełen zbiornik paliwa , nagrody rzeczowe, puchary oraz ciepły posiłek. Pytanie należy kierować do dyrektora KJS- Jarosława Dyszkiewicza - dycha@ak-wb.netix.pl lub tel. 608-206-049.

W przyszłym tygodniu ukaże się regulamin KJS oraz druki zgłoszeń do pobrania. Lista zgłoszonych załóg będzie na bieżąco wprowadzana . Należy pamiętać o ograniczeniu załóg przyjętych do KJS ( o przyjęciu zgłoszenia będzie decydować termin jego wpłynięcia ).

Ogłoszenia

Czytaj również

Sięgnęli po medale w siatkówce plażowej

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 15-06-2010 21:53
Jaki ma to związek z Jelenią Górą i drugie jak KJS czyli konkursowa jazda samochodem może być rajdową eliminacją MISTRZOSTW WAŁBRZYCHA?
~fan 16-06-2010 22:21
jakoś o ostatnim KJS-ie w Jeleniej Górze nie raczyliście napisać a opisujecie rajd który nie jest związany z naszym miastem.
~Speeddd 17-06-2010 23:25
Co za dziecinada... przeciez ten caly KJS to dla przedszkolaków jest. Prawdziwy wyścig to np. Trasa JG-WROC stawka w puli 5 tyś. Bez zasad, lecisz jak chcesz najlepszy bierze wszystko albo przy najmniejszym błędzie WSZYSTKO traci !!! No risk No fun >:))) dzieciaki !!!!
~SOKU 20-06-2010 1:55
dzieciaki??? te dzieciaki przynajmniej mają ochote coś robić, potrafią sami przygotować auto, samemu na to zarobić i nie szaleją po drogach publicznych bo wolą to robić właśnie na takich imprezach a ty speeddd potrafisz tylko gadać i pewnie wyprzedzać na trzeciego na prostej! PRZYJEDZ I POKAŻ CO POTRAFISZ, DOSTANIESZ ŁOMOT OD MALUCHÓW I POJEDZIESZ DO DOMU Z PŁACZEM

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Politycy komentują wynik wyborów

Śmieci przy ścieżce na Perłę Zachodu

Czyżby Andrzej Duda?

Dobrej zabawy było jak zwykle pod dostatkiem

Janowiczanie znów z medalami

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
713
Tak
46%
Nie
40%
Nie wiem
13%