MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kilka słów o minionej kadencji

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 23 września 2011, 9:31
Autor: waskipp
waskipp
Fot. waskipp
Dziś w programie Wiktor Marconi gości posłankę Marzenę Machałek z Prawa i Sprawiedliwości. Rozmowa podsumowuje dokonania aktualnego Sejmu RP, a także aktywności posłanki w rejonie jeleniogórskim.

Zapraszamy do oglądania i komentowania!

Ogłoszenia

Czytaj również

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Tłumy we dworze

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Komentarze (52) Dodaj komentarz

~zuze 23-09-2011 9:57
Jeleniogórzan proszę o jedno. Wszystko tylko nie PIS... Może być Zośka z PO, Kusiak z SLD, tylko nie PIS, oni ten kraj wywrócą do góry nogami. Przez kolejne lata będzie mowa tylko o smoleńsku i o niczym innym.
~ło matko 23-09-2011 10:05
Ależ ma kobieta parcie na szkło. Po kompromitacji pod Pałacem Prezydenckim i późniejszych wypowiedziach powinna zamknąć buzię i zniknąć z mediów,ale gdzie tam:) Sciagnela do JG Maciarewicza i innych schowanych na czas kampanii przez prezesa przygłupów (swoją drogą,ciekawe ,co z nimi zrobił,ośrodki internowania?) Osmiesza nasze miasto.Dzięki
~e3rew`` 23-09-2011 10:59
Jelenia Góra potrzebuje solidnego posła który będzie wiedział co jest tutaj potrzebne, PiS niestety skupia się tylko na katastrofie smoleńskiej. Zgadzam się z ~zuze obojętnie jakie są wasze poglądy polityczne głosujcie na NASZYCH JELENIOGÓRSKICH KANDYDATÓW - Ja oddam swój głos na Józka bo wg. mojej oceny był dobrym prezydentem i ruszył w Jeleniej Górze wiele inwestycji a co najważniejsze zawsze w mieście coś się działo czego brakowało w kadencji poprzedniego prezydenta, nie wspominając o obecnym. Więc niech naszym hasłem w tych wyborach będzie: JELENIA GÓRA GŁOSUJE Z GŁOWĄ NA SWOICH!
~AdaK 23-09-2011 11:05
Żal słuchać już wypocin tej Pani, Pani NIC A NIC NIE ROBI tylko siedzi w studiu telewizyjnym lub pozuje do zdjęć!!! Mam wrażenie, że posłowie z naszej ziemi mają jeden cel być wszędzie i aby tylko media zauważyły ich obecność takie postawy widzę u pani Zakrzewskiej oraz pani Machałek! czy Wy też to zauważacie? ja osobiście mam tego dość!!!!!
~ 23-09-2011 11:25
Tej Pani powinnismy podziekowac,opowiada ,,szablonowe teksty"nie ma zadnego programu dla Jeleniej Gory.Co Ona zrobila dla naszego regionu przez te 4 lata,za wyjatkiem skakania przez plotki?Najwyzszy czas wybrac kogos kto bedzie umial walczyc o nasze miasto.
~~ 23-09-2011 11:34
zgłosić Machałek na zawody skoku przez płotki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! brak słów, nie ma ona chyba wstydu - przez cztery lata nic nie zrobiła tylko siarę cyrkami pod pałacem!
~ 23-09-2011 12:23
Głosujmy na PIS !!!
~komiks 23-09-2011 12:40
ale brednie opowiadacie. Co zrobiła dla Jeleniej jako poseł? - dużo więcej niż "nasz" Zawiła. I to będąc w opozycji. Marzenko - nie przejmuj się - banda zazdrośników , która nie ma nic do powiedzenia.
~weefawe 23-09-2011 12:49
Marzenko! uśmiałam się.... Marzenko czas opuścić ulicę Wiejską oraz czasami Krakowskie Przedmieście......
~gito 23-09-2011 13:44
Takkkk, jedyne słuszne media wg PIS to Radio Maryja i TV TRWAM, więc ludzie zastanówcie się 5 razy zanim skreślicie nazwiska z listy PIS. PO, SLD nawet PSL, tylko nie PIS...
~dundersztyc 23-09-2011 13:58
Pani Marzeno. Ślicznie się pani uśmiecha i to pani niepokojące spojrzenie.... Mimo wszystko to jednak za mało, aby być reprezentantem społeczeństwa. Poza tym, mam już dość życia w grzechu przez Smoleńsk ;))))) 10 każdego miesiąca spotykam się bardzo chętnie z pewną apetyczną mężatką, bo jej mąż tego dnia ucieka w leśne ostępy, aby tylko dalej od radia i telewizji. I kogo mam za to winić?
~urna wyborcy 23-09-2011 14:04
Wiem co ta pani ma.Otoz MA CHAŁE koniec i kropka.
~ 23-09-2011 15:34
To kogo chcecie? CO ZROBIŁO PO DLA NAS? 1. PO zniszczyła stocznie. W tym czasie Niemcy i Francuzi ratowali swoje. Teraz oni mają zamówienia a my bezrobocie. 2. W służbie zdrowia ruina. Kto zdrowy, ma szczęście, a kto chory? Musi przebyć swą drogę krzyżową przez przychodnie, szpitale, drogich lekarzy i drogie apteki. 3. Bezrobocie zmusiło Polaków do wyjazdu. Zmywają gary Niemcom i Anglikom. Niektórzy, ale nieliczni się wybili 4. Kraj tonie w długach. Państwo nie umie ściągać podatków, gdzieś to ginie. Grozi nam scenariusz grecki. 5. Wśród młodych bezrobocie największe. Ktoś się o nich troszczy? NIE NA TYM POLEGA TROSKA O NARÓD I PAŃSTWO JAK TO ROBI PO 6. Koncesje na gaz łrupkowy rozdane obcym krajom. Będziemy dziadami i żebrakami we własnym kraju. 7. Bałagan na kolejach. To wina PISu?
~ 23-09-2011 15:43
To kogo chcecie? A Smoleńsk trzeba wyjaśnić. Państwo POlskie nie zdało zupełnie egzaminu. Gdyby rozbił się samolot z niemieckim prezydentem czy Niemcy oddaliby Rosjanom śledztwo? A tu same zaniedbania. Na lotnisku nie było funkcjonariuszy pol. BORu. Jak lądował OBAMA w W-wie, to lotnisko Okęcie było naszpikowane amer. agentami. A dowody ruscy nam przekazali? nie. A rząd o czarne skrzynki prosił? nie PRZEPRASZAM, ale jeśli Wy nie macie godności i rozumu, to będziecie służyć Niemcom i Ruskim w źle rządzonej POLSCE. Okradzinej z własnych bogactw i tylko poklepywanej po ramieniu przez sprytnych sąsiadów. Wybierajcie PO, to będzie zielona, trawiasta wyspa, bo wszyscy wyjadą szukać pracy.
~ 23-09-2011 15:52
To czego chcecie? Kraju w którym zwykły człowiek nie ma pieniędzy na adwokata w sprawie oszukania go przez bogatego biznesmena. Gdzie brak pieniędzy na zabiegi w szpital;ach od września do grudnia? Kraju który oddaje za bezcen najlepsze firmy , sanatoria, grunty? Kraju, w którym nadal nie mozna płynnie dojechać ze wschodu na zachód ani z północy na południe? Kraju w którym wszystkie media są przeciw PIS-owi? Media, które nie szukają wyjaśnienia afer u PO, ale u PISu znajdą nawet źle zapiętą koszulę? LUDZIE, obudźcie się. Kraj ginie. PO już pokazała, że umie tylko dbać o swój wizerunek i interes kolesiów. Jak wyjaśnili swoją aferę hazardową? Sami ją zatuszowali swoją własną komisją? To mają być standardy? A zwolnili KAMIŃSKIEGO, który tę aferę wykrył? Nie dziwi Was to?
~ 23-09-2011 15:59
TO CZEGO CHCECIE? Na Prezydenta Kaczyńskiego media pluły, choć starał się i walczył o polskie interesy? A ten pajac z wąsami tylko się głupio uśmiecha i nie ma pomysłu na mocną niezależną POLSKĘ. Co mu każe Angela albo SARCOSY, to robi. A inni ministrowie? Żałosna PITERA nie wykryła żadnej afery Żałosny Grabarczyk nie wie, ile zbudował dróg Żałosna Kopacz zniszczyła slużbę zdrowia Żałosny Sikorski nie załatwił nam w służbie dyplomatycznej Unii tylu ambasad, co można było. Dwie zamiast ośmiu - dziewięciu? Żałosny Pawlak wynegocjował najdroższy gaz z Rosji przez Bóg wie jak długo? Żałosny Sawicki chciał wprowadzić przez 4 lata GMO w Polsce, żeby zniszczyć nasze zdrowe uprawy. NO I CO? A Wy się czepiacie p. Machałek
~paradise 23-09-2011 15:59
Never more PO!!! PIS come back, please!
~do ~ 23-09-2011 17:13
Nie czytałem ,ale miłego popołudnia,odpocznij:) No i właśnie,GDZIE ANTEK!!
~Wally fm 23-09-2011 18:09
Dobry, rzeczowy wywiad. Nie ściemniała, że w parlamencie zrobiła nie wiadomo co, tylko otwarcie powiedziała że za dużo nie można było zrobić, bo platforma wszystko blokowała. A przeciwników pytam, w którym to miejscu mówiła nie prawdę? Czy kłamstwem jest, że młodzi ludzie nie mają perspektyw w Polsce i decydują się na emigracje?
~ 23-09-2011 18:27
A co chcecie od Radia MAryja? Nigdzie nie dowiecie się, że nasze złoża gazu łupkowego już rozdano obcym: Wywiad z prof Marianem Orion-Jędryskiem w Radiu Maryja. To on właśnie wiedział, że mamy gaz i pierwszy starał się zainteresować władze polskie. Gdyby PIS rządził. to by nie POzwolił rozdać tych koncesji wartych miliardy złotych za przysłowiowe grosze. Ale PO odda każdemu, byle nie POLSCE. Taki jest ten TUSK. I JA się pytam, co wy chcecie od PISu? TO NIE PIS rozkradł Polskę. A co, to już w radiu nie można się pomodlić za Polskę? To i macie, rządzą złodzieje i kolesie. Nikogo sądy nie złapały. Wszystko trzeba zmienić, albo będzie ruina. Jak nie chcecie Radia MAryja słuchać to sobie słuchajcie TVN itp, ale NIE MÓWCIE, ŻE TO GŁUPKI. Pierw posłuchajcie.
~Mima 23-09-2011 19:59
Brawo Pani Marzeno. Bardzo trafne wypowiedzi m.in. o nieudolnej reformie edukacyjnej (wiem o tym, bo mam dwoje dzieci w wieku szkolnym), o zlikwidowaniu preferencyjnego kredytu na mieszkanie ( kilka lat temu mieliśmy szczęście załapać się na niego), kilka młodych osób z mojej rodziny opuściły nasz kraj... A tak ogólnie to skandalem jest żeby media zamiast patrzeć na ręce rządu - kontrolują opozycję, a Sejm chowa do lodówki PiS-owskie projekty ustaw. Pozdrawiam
~ronaldo 23-09-2011 20:24
Brawo Marzenka, nie daj się!
~Paweł fm 23-09-2011 21:00
Słuszne słowa, dobrze powiedziała, zresztą kto choć trochę interesuje się tym co się dzieje w kraju wie to na pewno.
~PIS-out 24-09-2011 7:11
Z całą sympatią do Pani, nie będę głosował na PIS. Wg mnie PIS nie ma zaplecza aby rządzić Polską. Na samą myśl, że ministrem spraw wewn lub obrony będzie Pan Macierewicz, ministrem sprawiedliwości Pan Ziobro, a spraw zagranicznych Pani Fotyga, robi mi się zimno i ja dziękuję. Zero kompetencji, zero dyplomacji, zero klasy u wszystkich których wymieniłem. Ja już dałem się nabrać Panu prezesowi w wyborach prezydenckich. Teraz ukrycie swoich ulubieńców nic nie da, bo i tak wszyscy wiedzą, że już 10 października wrócą....
~ 24-09-2011 8:35
jako jedyna walczy o koleje na naszym terenie
~toro 24-09-2011 9:17
Już widzę jak prezes Kaczyński pochyla się nad kolejami w okolicach Jeleniej Góry. Nie zapominajmy, że Pani Machałek jest z regionu kamiennogórskiego. Nie widziałem jej jakoś na zakupach czy w restauracji na kolacji. Ona tutaj NIE MIESZKA. A o takich dzielnicach jak Jagniątków czy Sobieszów to w ogóle nie słyszała pewnie...
~Mima 24-09-2011 14:40
toro - zdradź w której restauracji zwykle jadasz kolację.
~mabooo 24-09-2011 17:39
Polonistka od siedmiu boleści........ jak można powiedzieć -cytat z wywiadu\"osba pisząca doktorat siedzi na kasie na stacji paliw\" Szanowana Pani nie siedzi na kasie tylko pracuje przy kasie lub obsługuje kasę. Pani tego nie wie???? Aż trudno uwierzyć że pani ukończyła filologię polską.Wstyd
~do toro 24-09-2011 18:00
ja mieszkam w Jeleniej Górze i TEŻ NIE JADAM W RESTAURACJACH, bo jest drogo i mnie na to nie stać, zresztą brzydzę się jedzenia które nie wiadomo jak było przygotowywane i czy kelner nie napluje do talerza
~waldek_a 24-09-2011 21:57
Machałek i cały PiS to jedna wielka porażka. Katastrofa smoleńska nie wyjaśniona, Lech Kaczyński najlepszym prezydentem był, na dzień wyborów Machałek zamówi mszę w kościołach w jakiejś intencji, bo przecież jawnie agitować w kościołach nie wypada, Macierewicz ministrem wewnętrzym, Fotyga zewnętrznym... Wyjadę dokądkolwiek jeśli moi rodacy zagłosują na to "towarzystwo"
~luznyzdzisio 25-09-2011 6:16
a ja na nia zaglosuje, coz tak wielkiego wydarzylo sie ostatnimi czasy w Jeleniej Gorze? a w okolicach? ciekawie mnie jak to sie stalo, ze dziennikarze wrzasku o hotel golebiewski narobili a pozniej wszystko zostalo zalegalizowane, hozelik sobie dziala... to moze kazdy z nas dobuduje sobie jakies pieterko w domciu? wlasnie po to jest PIS zeby rozliczyc przekrety i duze i male... niech wreszcie zacznie sie porzadek w tym kraju, szanujmy sie wszyscy wzajemnie.
~Mima 25-09-2011 8:42
PiS to jedyna partia, która jest niewygodna dla tych z rządu. Pytam : co robi pani Pitera i sztab ludzi którymi kieruje, dlaczego media nie rozliczają premiera z obietnic składanych narodowi cztery lata temu. Nie mogę doszukać się informacji o dokonaniach rządu, bo przez cztery lata media kontrolują opozycję. Podsumowanie jest nieciekawe - Pani Hall rozłożyła edukację na łopatki, pani Kopacz służbę zdrowia, pan Grabarczyk nie ogarnął sytuacji na kolei, na drogach i lotniskach ( których miało być więcej), afer podobno nie ma (to po co ministerstwo mające wykrywać korupcję) ....a resztę każdy może dopowiedzieć. Jedyna nasza nadzieja to Prawo i Sprawiedliwość.
~Dorian 25-09-2011 16:31
Ja już wolę Szymańskiego. Przynajmniej mieszka w bloku obok, a nie w Kamiennej Górze.
~ 26-09-2011 0:18
Brawo Pani Poseł! Głosujemy!
~Wally fm 26-09-2011 18:29
Trzeba rozliczyć Pis bo to parzcież ta partia ma w sejmie większość i dowala Polakom coraz to wyższe podatki.
~bumcyk 27-09-2011 1:46
Jasne wybierzcie Piniora, co z regionem ma tyle wspólnego że tu startuje bo gdzie indziej miejsca nie było. Albo Zośkę, co skacze ze stołka na stołek, a na bilbordzie odmłodziła się o 20 lat. To są dopiero dziwni kandydaci. Marudzicie na PiS a kto rządził w ostatnich latach w Jeleniej Górze? Komu zawdzięczacie ten marazm o którym tyle piszecie? Chyba nie PiSowi?
~Mima 27-09-2011 10:56
Wally fm z 18:29 - Naprawdę nie orientujesz się która partia przez ostatnie 4 lata niepodzielnie rządziła?
~nikiki 27-09-2011 20:14
PO sprzedało Polskę rosji !!!! nie tylko Gaz łupkowy (1/5 koncesji ) ale także w zamiarze jest sprzedaż KGHM Lotosu ... niePOwodzenia życzę http://internaut.nowyekran.pl/post/27586,skandal-to-rosjanie-beda-decydowac-o-naszym-gazie-z-lupkow
~Zły 28-09-2011 4:43
Zabetonowana scena polityczna, a frekwencja podobno ma być na poziomie 38%. PiS musi wygrać, a Jarosław powinien potem porozmawiać poważnie z Januszem Korwinem - Mikke. Możliwe? A w Jelonce musi wygrać PZPR. To chyba oczywiste. A potem należy słuchać co mają do powiedzenia tacy ludzie jak prof. Andrzej Zybertowicz, prof. Piotr Jaroszyński i ekonomiści z prawdziwego zdarzenia. Ktoś musi pozamiatać w mediach i polityce...
~do ~Zły 29-09-2011 9:26
Słuchać co ma do powiedzenia Zybertowicz? Ha ha ha. Dzięki za poprawienie mi nastroju. Dawno się tak nie obśmiałem. Zybertowicz..... buuuuahahahahahahahaha
~Zły 30-09-2011 9:15
Tylko "buuuuahahahahahahahaha"? Nic więcej nie ma Pan/Pani do powiedzenia? Może przynajmniej coś złego o Zybertowiczu?
~ 30-09-2011 9:34
ja popieram pis i bede popierala, bo nie chce aby mi podatek katastralny pozbawil mieszkania, ludzie patrzcie realnie , PO szuka pieniedzy i dowali wam i mnie tez podatek katastralny, a to bedzie narzedziem do wyprowadzenia rodzi pod mosty, bo skoro dzis ludzie bieduja, jutro beda bezdomnymi nedzarzami, o tym jakos PO i pozostale partie nie mowią , ale PIS tak , i dlatego m-dzy innymi jest sola w oku dla szykujacych sie do skoku na nasza kase, juz mieliscie przyklad jak to dziala przy nowych oplatach za dzierzawy lokali takich jak sklepy warsztaty, teraz pojda na nas
~JędreOlszyna 30-09-2011 16:32
Fajna Pani, plakaty wiszą u ludzi z tzw PRPPRAPANCY czy coś takiego, nie bardzo widać. Ale naprawdę fajna, szkoda, że Ci z Olszyny robią jej złą "robotę" Piszą na nauczycieli do Kuratorium. A Pani była kiedyś w Kuratorium i jest katolikiem. Piszą na innych skargi, nie ładnie oj nie ładnie
~Polki rodzą 30-09-2011 16:45
A Pani Machałek ma jedno dziecko i nie miała jego małego w tych czasach. A jednak ma jedno
~żbik 30-09-2011 19:56
pani machałek niech wraca na prowincje i tam rządzi...tz. do Kamiennej.
~x 1-10-2011 12:46
po kadencji znow kilka stopni w dol.
~Co PO? 2-10-2011 16:02
Boicie się PiS-u? OK! Dlaczego? Bo PiS wywróci kraj do góry nogami? A Macierewicz to oszołom? Radio Maryja i TV TRWAM to totalne zagrożenie? - a słuchacie? To posłuchajcie! Albo - Polska na pół!!!
ZPKJ 5-10-2011 16:44
Głosujmy na PIS !!!
~SEBA 7-10-2011 16:58
NIE MAM NIC PRZECIWKO,TYLKO MNIE SZLAK BIERZE,JAK ONI WSZYSCY; RADNI,PREZYDENCI,POSŁOWIE I SENATOROWIE PRZYPOMINAJĄ SOBIE O TYCH MALUCZKICH KIEDY SĄ WYBORY.SZKODA , ŻE TYLKO WTEDY. DLA NICH MINUS!!!!!!
~ 7-10-2011 19:27
ładna kobitka, ale ten Ziobro, Macierewicz, Kaczor... Brrr...
~wezyr 27-10-2011 12:58
Jak można bez zastanowienia powtarzać bzdety Prezia.Albo głupota albo .smak keszu lub zerowy honor
~123 25-12-2011 15:30
PIS czyPO czySLD i cała reszta to banda złodzieji a PIS stoi na czele tych debilnych kretynow.jak PISiory maja zjednoczyc polakow jak we własnej partii nie moga znalezc porozumienia i sie dziela.Kaczysci czy Ziobrzysci czy Platformiaki to jeden kibel bo jak widac nie liczy sie człowiek,dobro kraju tylko WLADZA a wy im w tym pomagacie ja utrzymywac głosujac na nich.ZAmiast pitolic to zróbcie protest społeczny,wyjsc na ulice a nie jeczec jak to zle.osobiscie mam ich wszystkich w d...e

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stop marginalizacji średnich miast

Wybory: Zwycięstwo PiS

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Dyski do remontu

Kto do Senatu?

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
617
Tak
13%
Nie
65%
Nie wiem
21%