MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kieszonkowiec w autobusie

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 20 stycznia 2012, 8:31
Aktualizacja: 8:32
Autor: 112
Policja zatrzymała złodzieja, który w listopadzie ukradł pasażerce autobusu telefon komórkowy.

Wartość łupu oszacowano na dwa tysiące złotych. Złodziej wpadł kilka dni temu. Łup odnaleziono w jego mieszkaniu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Protest oświaty

Palił się samochód

Kotlina przymknięta!

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~:)) 20-01-2012 9:10
To chyba iphona 4s jej zakosil:)
~ 20-01-2012 11:26
Łapy gnojowi odrąbać.
~ 20-01-2012 12:38
Ja się pytam gdzie jest Straż M.
~JG 20-01-2012 15:11
Ze Świdnicy przyjeżdżają i kradną, spotkałem już się z takimi ze Świdnicy , wiem że są ze Świdnicy , poza tym Świdniczanie są znani ze złodziejstw.
~Matrixx 20-01-2012 17:20
oni te ceny to se zmyslaja banda kretynow... wiem jak mi sprawdzali telefon to n95 na 900 zl wycenili xd
~czytelnik 44 20-01-2012 17:23
Do 12:38 Chore pytanie,wiadomo ze na miescie a nie wautobusach.A gdyby byli w autobusach wydarzylo by sie cos na miwescie padlo by pytanie gdzie jest Straz Miejska.Musimy wszyscy placic wieksze podatki do kasy miasta poto aby Straz Miejska byla wszedzie.
~Gucci 20-01-2012 17:33
Długi ten artykuł :)))
Piipi Jelonkowa 20-01-2012 22:24
~Autobus .. nie wesoly ! .. bo z mezczyzna-zlodziejem ! ~SMUTNE ..

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rozmowy z malarzem

Kolizja w pobliżu MPGK

Uliczny taniec... do Tancbudy

Egzaminy gimnazjalne w mieście (mimo strajku) trwają

Okradali magazyny dyskontów spożywczych

Sonda

Sezonowa zmiana opon powinna być obowiązkowa?

Oddanych
głosów
1291
Tak
70%
Nie
24%
Nie wiem
6%