MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kiermasz wielkanocny w „Dwójce”

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 7 kwietnia 2017, 7:33
Aktualizacja: 8:58
Autor: Koło Chrobrówki
Fot. Joanna Bialuk
Przy okazji wywiadówek, wczoraj (6.04)w Szkole Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze zorganizowano wielki kiermasz wielkanocny. Przed lub po spotkaniu z wychowawcą rodzice i uczniowie mogli nabyć przepiękne ozdoby wiosenno – świąteczne wykonane przez uczniów i nauczycieli świetlicy.

Szkolny kramik zdobiły stroiki, jajeczka, kurczaczki, wiosenne kwiatki i wiele innych misternie wykonanych ozdób. Nie zabrakło także przepięknych kartek świątecznych, przygotowanych przez uczniów „Dwójki”. Ponadto do nabycia były smaczne i świeże wypieki sporządzone przez nauczycieli: wielkanocne baby, mazurki, muffiny, rogaliczki i wiele innych łakoci, do których serwowano kawę lub herbatę.

Hitem stał się żurek z jajkiem na naturalnym zakwasie. Nie brakło też jaj gęsich i przepiórczych pochodzących z ekologicznego chowu.

Świąteczny kiermasz to już tradycja szkoły, wpisana na stałe w kalendarz wydarzeń i zawsze cieszy się ogromnym powodzeniem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Hymn dla Niepodległej

Patriotycznie w MP 2

WORD w Jeleniej Górze... jest zagrożony

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~mieszkaniec 7-04-2017 16:25
szkoda że wcześniej nie było info
~Rodzic 7-04-2017 17:18
Było pięknie i bardzo z klasą, nauczyciele mili i odświętni. dziękujemy:)))
~mama Krzysia 8-04-2017 7:21
Piekne rekodziela wykonane przez nasze dzieci.Fajnie że szkoła dba o integracje uczniów nauczycieli i rodziców. Było pysznie i świątecznie!!! naprawdę udana inicjatywa. Dobrze że w czasach komputerów i wszędzie obecnej sieci w naszej szkole stawia się na dużo imprez z bezpośrednim kontaktem żeby pogadać ,pobawić się i spędzić wspólnie czas.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zbierali kasztany i żołędzie, by pomóc zwierzakom

Przedszkolaki w SP 7

Karkonoskie witraże

Wieczór wspomnień

O rozpadających się górach

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
930
Tak
65%
Nie
28%
Nie wiem
7%