MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kiermasz Wielkanocny pełen cudeniek

Wiadomości: Kowary
Wtorek, 20 marca 2018, 8:34
Aktualizacja: Środa, 21 marca 2018, 5:26
Autor: WAC
Fot. WTZ Kowary
Do piątku w siedzibie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kowarach trwa kiermasz ozdób wielkanocnych, wykonanych przez osoby niepełnosprawne.

Kiermasz Wielkanocny organizowany jest corocznie w Kowarach przez Warsztat Terapii Zajęciowej przy Oddziale Jeleniogórskim Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem. Autorami prac przygotowanych na kiermasz są osoby niepełnosprawne z powiatu jeleniogórskiego, uczestnicy WTZ w Kowarach, którzy zaprosili w minioną sobotę (17 marca) do zwiedzenia wystawy oraz zakupu wykonanych przez siebie obrazów, pamiątek regionalnych oraz ozdób wielkanocnych.

Poprzez zajęcia w pracowniach tematycznych uczestnicy WTZ poznają podstawy plastyki, rękodzielnictwa, krawiectwa, tkactwa i techniki, a przede wszystkim rozwijają sprawność motoryczną, wyobraźnię twórczą, potrzeby estetyczne, szczególnie: dokładność, cierpliwość, wrażliwość, wzbogacając osobiste umiejętności pracy i współdziałania w grupie.

WTZ w Kowarach zaprasza na kiermasz do 23 marca w godz. 8.00 - 14.00 do swojej siedziby przy ul. 1 Maja 1b, I piętro (budynek Urzędu Miasta Kowary).

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przybywa pasażerów

Uchodźcy religijni na ziemi jeleniogórskiej

Żeromalia na filmowo

Jeszcze o Ptasiej

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

Wszyscy za strajkiem

Zmiany na Ptasiej?  

Wiosna Kresowa z Agatem

Sonda

Czy wszystkie handlowe niedziele powinny wrócić?

Oddanych
głosów
613
Tak
62%
Jest dobrze, jak jest
14%
Nie
23%
Nie ma zdania
1%