MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Kiermasz świątecznej atmosfery

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 29 marca 2007, 0:00
Autor: Angela
Fot. Angela
Palmy, zajączki, koszyki, kartki świąteczne, gipsowe odlewy z motywem Świąt Wielkiej Nocy i wiele innych ozdób można kupić w Miejskim Przedszkolu nr 14 w Jeleniej Górze.

Wszystko, co powinno znaleźć się w każdym z przyozdobionych do nadchodzących świąt domów wykonali przedszkolacy. Przepięknie dekoracje są tym cenniejsze, że dzieci poza pracą w dzieło włożyły serca.

Organizowanie kiermaszu wielkanocnego w Miejskim Przedszkolu nr 14, w którym znajdują się również oddziały integracyjne, to już tradycja. W tym przygotowania do wielkiego świątecznego kiermaszu rozpoczęły się już miesiąc temu. Zaangażowali się dzieci i nauczyciele.

– Każda grupa miała do wykonania część z wystawionych na kiermaszu ozdób – mówi dyrektor przedszkola Joanna Konopka. – Jedna grupa robiła zajączki, druga wyklejała koszyczki, inna robiła palmy.

Dużym zaangażowaniem wykazali się również rodzice. Oni poza pomaganiem swoim pociechom w wykonaniu wielkanocnych dekoracji sami kupowali i zachęcali do zakupu innych.
W sumie na kiermaszu udało się zgromadzić około pięciuset prac. Dzięki nim przedszkole wypełniło się gośćmi, którzy mieli okazję nie tylko kupić świąteczne motywy.

– Przy okazji wielu rodziców mogło zapoznać się z naszą ofertą, ponieważ już organizujemy zapisy do przedszkola i oddziałów integracyjnych – mówi Joanna Konopka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Harcersko i patriotycznie

Odszedł Stanisław Pelczar, przed laty naczelny "Nowin Jeleniogórskich"

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~aborygen 30-03-2007 12:25
całkiem niezła inicjatywa :)
~tata przedszkolaka 30-03-2007 13:31
piękna informacja ale niepełna - w przedszkolu do którego uczęszcza moja córka odbywa się podobny kiermasz (przedszkole nr 13 - na Karłowicza) jestem przekonany, że w innych przedszkolach jest podobnie.... Brawa za dziennikarską dokładność !!!
~do tata przedszkolaka 31-03-2007 15:31
a może derekcja szanowna by poinformowała i się zapromowała to tak niewiele kosztuje troszke ruchu :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Śledztwo ws. KPR–u umorzone

Udany Piknik Strzelecki

O rozpadających się górach

Studium na początek

Radni KO przeciw kupcom?

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
831
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%