MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 15 lipca
im. Henryka, Włodzimierza

Kefir Band, Splot i więcej jeszcze. W piątek Liga Rocka

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 23 listopada 2011, 7:39
Aktualizacja: 9:39
Autor: Petr
Fot. Petr
Kefir Band, Splot, Tug Boat, Delbirt, Funktory i Vanda z Niemiec. Oto kapele, które zagrają na piątkowej Lidze Rocka w Sali „Nova” Jeleniogórskiego Centrum Kultury przy ulicy 1–go Maja 60.

To, że wypracowana przez lata „ligowa” formuła cieszy się obecnie ogromną popularnością wśród miłośników rocka nie tylko z regionu, lecz z całego kraju wcale nie dziwi. Każdego roku na koncertach z cyklu młodzi artyści dwoją się i troją by sprostać oczekiwaniom jury a przede wszystkim – fanów obecnych w Sali „Nova” JCK, gdyż to właśnie ich głosy mają tu największe znaczenie. Mogą spełnić nadzieję; pozwolić wkroczyć na prawdziwą, ogólnopolską scenę i na tej scenie zaistnieć. Dlatego też kolejne Ligi... to koncerty na coraz wyższym poziomie; mocne i efektowne nie tylko dla fanów gatunku.

– Od wielu lat Liga Rocka pozwala nam wyłonić młodych, zdolnych, a przy tym ciekawych pod względem muzycznym artystów. Rytuałem imprezy – znanej już w całej Polsce, jest wielkie kuszenie ludzi do uczestnictwa w rockowej sztuce. Tym razem, w Sali „Nova” zagrają: Kefir Band, Splot, Tug Boat, Delbirt, Funktory oraz Vanda z Niemiec. Serdecznie zapraszam – mówi nam Andrzej Patlewicz, organizator, pracownik JCK. Start, godz. 17.00. Bilety w cenie 5 zł.

Jeleniogórska Liga Rocka to projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska-Saksonia 2007-2013. Partnerem JCK w Jeleniej Górze jest Socjokulturalne Centrum Steinhaus.e.V. Bautzen. Patronat medialny nad Ligą... objęła m.in. Jelonka.com.

Uczestników piątkowej Ligi Rocka na after party o godz. 21.00 zaprasza klub muzyczny Orient Express, w którym najpierw odbędzie się koncert zespołu Fofo, finalistów jeleniogórskiej Ligi Rocka 2010, a później impreza w klimatach ska, reggae i dancehall. Więcej informacji na stronie internetowej: www.orientexpress.jgora.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Skarby Opactwa

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Soboty z artystami

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~eee 23-11-2011 10:39
ja już mogę powiedzieć że do finału przejdzie splot - kapela stworzona do wygrywania przeglądów. damski ciężki wokal zrobi na wszystkich wrażenie
~aa 26-11-2011 12:30
Akurat już nie było mnie w tej części koncertów i nie mogłem usłyszeć jej jakże zacnego głosu :(

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Edycja Limitowana: SEN_kartoteka improwizacje  

Czyżby Andrzej Duda?

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Drzymały i Flisaków gotowe – od kiedy MZK?

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
798
Tak
46%
Nie
40%
Nie wiem
14%