MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 1 czerwca
im. Jakuba, Konrada

Kazimierz Klimek dziękuje wyborcom

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 26 października 2019, 8:08
Aktualizacja: Niedziela, 27 października 2019, 10:09
Autor: TS
Fot. TS
Wielce Szanowni Państwo, Drodzy Wyborcy – serdecznie dziękuję za Wasze głosy i poparcie, udzielone mi w dniu 13 października br., gdy startowałem w wyborach do Senatu.

Składam podziękowanie nie tylko tym wszystkim, którzy oddali swój głos na mnie, a wcześniej wspomagali i wspierali w czasie kampanii wyborczej, ale także tym którzy rozważali moją kandydaturę. Liczba oddanych na mnie głosów to powód do wielkiej satysfakcji a zarazem wdzięczności tj. 27 148 wyborców.

Czuję się zaszczycony, że dane mi było starać się o senatorski mandat w gronie wybitnych kontrkandydatów – Pana Krzysztofa Mroza i Jerzego Pokoja. Gratuluję im społecznego poparcia i osiągniętego wyniku a Panu Mrozowi gratuluję wyborczego zwycięstwa.

Fakt, że nie zostałem wybrany absolutnie nie zwalnia mnie z dotychczasowego stylu społecznej działalności na rzecz ludzi, bo rozwiązywanie ich problemów i oczekiwań jest dla mnie źródłem najwyższej satysfakcji. Zapewniam zatem, że nadal będę służyć Państwu swoim doświadczeniem, wiedzą i pomocą.

Do zobaczenia przy następnych wyborach – wszak nie wolno mi swojego Elektoratu opuścić w tak trudnych czasach i zawieść go.

Z poważaniem: Kazimierz Klimek

Ogłoszenia

Czytaj również

Radny Mariusz Gierus pokieruje pogotowiem

Pociągiem do Karpacza, ale także do Legnicy?

Urząd Marszałkowski przejmuje linię kolejową do Świeradowa Zdroju

Skwer Radiowej Trójki przetrwa?

Koniec połączenia między kurortami już za miesiąc

Kapitalna wiadomość ws. linii do Karpacza i Kowar!

Wyjątkowa Rowerowa Parada Retro

Mennictwo książąt biskupów wrocławskich

Sonda

Otwarcie szkół dla najmłodszych uczniów nie oznacza normalnej nauki, tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Czy to ma sens?

Oddanych
głosów
997
Tak
27%
Nie
69%
Nie wiem
5%