MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Katarzyna Groniec zaśpiewa w Cieplicach

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 30 listopada 2011, 9:14
Aktualizacja: 9:15
Autor: Agrafka
Fot. Organizator
W piątek, 2 grudnia, w ramach IV Mikołajkowej Krainy Łagodnych, w Zdrojowym Teatrze Animacji wystąpi Katarzyna Groniec.

Podczas koncertu zaprezentuje utwory m.in. z najnowszej płyty „Pin-up Princess”, która jest oryginalnym rodzajem zapisu przemyśleń, jakie nawiedzają kobietę po 35 roku życia. Bilety w przedsprzedaży kosztują 50 zł, w dzień koncertu 60 zł.

W najnowszym albumie Katarzyny Groniec można odnaleźć zapis chwil pięknych, jak i tych świadczących o uczestniczeniu w procesie przemijania. Warto podkreślić, że sześć utworów napisał Wojciech Waglewski, a jedna z piosenek nagrana został wraz z Kapelą ze Wsi Warszawa. W skład zespołu towarzyszącemu artystce wchodzą: Łukasz Damrych (fortepian instrumenty klawiszowe), Robert Szydło (bass), Łukasz Sobolak (perkusja), Bartek Miarka (gitara). Początek występu o godzinie 19. Imprezę organizuje Przystań Twórcza Cieplickie Centrum Kultury.

Ogłoszenia

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Drzymały i Flisaków niemal gotowe

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Marcin73 30-11-2011 17:07
Serdecznie zapraszam do pięknie odnowionego Teatru Zdrojowego, stanowiącego serce zrewitalizowanego Parku Zdrojowego - wizytówki czarujących Cieplic. Koncert Katarzyny Groniec idealnie wpasowuje się w klimat Uzdrowiska szykującego się do Świąt Bożego Narodzenia. Po koncercie namawiam na spacer po wspaniale oświetlonym parku. Pozdrawiam, Marcin Kaflik "Miłośnicy Cieplic"
~jaro12 1-12-2011 0:19
Panie Marcinie Park Zdrojowy jeszcze nie jest zrewitalizowany a w dalszym ciągu jest rewitalizowany i długo jeszcze postoją na klombach kontenery.A przy okazji odradzam spacer alejką na tyłach Muszli Koncertowej bo jest tam ciemno jak przed rewitalizacją i znowu będą tam przesiadywać różne typy i niszczyć remontowaną Muszlę.Może Pan się zainteresuje kto zmienił plany bo pierwotnie w projekcie na stronce Miasta były tam zaprojektowane lampy.A co z terenem za Pawilonem Lalka obok Pawilonu Edward bo można się zabić na krawężniku wchodząc na zrewitalizowaną część parku.A wczoraj wydawało się,że już coś tam będzie robione, już były wbetonowane kosze na śmieci a dzisiaj zostały wykopane bo podobno to jest teren Uzdrowiska to po co ogradzano ten teren? Za fundusze Unijne remont prywatnej posesji?
~upss 1-12-2011 8:49
Bilety w cenie dla... wybrańców, niestety... Kasa, kasa, kasa, a ludzie niech pożyczają na chleb.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Otwarto Dom Modlitwy w Łomnicy

Interaktywne centrum w budowie u strażaków

Popłynęli dla dzieci  

Norweska Dolina Luxury Resort***** – 4 dzieci gratis, poleca ITAKA

Zebrali 3 tony odpadów

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
313
Tak
48%
Nie
40%
Nie wiem
12%