MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 27 września
im. Kosmy, Damiana

Karta Dużej Rodziny ma się dobrze

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 29 listopada 2015, 8:37
Aktualizacja: 8:41
Autor: UM
Fot. Archiwum
– Jeleniogórska Karta Dużej Rodziny obejmuje obecnie ponad 2.700 osób. To trochę więcej, niż w porównywalnym okresie minionego roku – informuje rzecznik Urzędu Miasta w Jeleniej Górze Cezary Wiklik.

Zwiększa się też liczba firm, które deklarują swoje usługi posiadaczom Karty Wielkiej Rodziny. Poza miejskimi instytucjami kultury czy przewoźnikami, wiele jest prywatnych firm handlowych i usługowych, które różnymi bonifikatami wspierają jeleniogórskie rodziny.

Firmy – przystępując do programu – mogą zastrzegać, że chcą w nim partycypować jakiś zamknięty okres, choćby 6, czy 12 miesięcy i często tak robią. Ale regułą jest, że później ten okres przedłużają, niekiedy bezterminowo.

W historii Jeleniogórskiej Karty Wielkiej Rodziny zdarzyła się tylko jedna firma – nieduża sieć handlowa – która po zadeklarowanym okresie uczestnictwa w programie nie zdecydowała się na przedłużenie swojej współpracy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Informacja wojewody ws koronawirusa (aktualizacja)

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Drugi taki przystanek

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Przedsiębiorca 29-11-2015 14:39
Prowadzę firmę projektową (nie będę pisał jaką żeby nie robić taniej reklamy na forum) i proponuję 25% upustu na zakup projektu domu dla posiadaczy karty dużej rodziny. Wprowadzając ten upust nawet do głowy by mi nie przyszło jak ludzie potrafią kombinować aby otrzymać nienależny upust, pożyczanie kart, kupowanie na sąsiada, a później sąsiad odsprzedaje zainteresowanemu, nawet otrzymywałem skany podrobionych kart. Jeżeli do każdej transakcji mam przeprowadzić śledztwo to chyba na 2016rok wycofam się z tego. A przy okazji to nasze miasto też powinno bardziej wspierać duże rodziny, a nie tylko czekać na reakcje przedsiębiorców. Teraz apel do posiadaczy kart - jeżeli będziecie ich użyczać innym lub robić zakupy dla kolegów to nie zdziwcie się jak za krótki okres wasze karty staną się śmieciem
~ 30-11-2015 0:17
Polak potrafi !!!
~mm 30-11-2015 7:41
każdy dzieciak z innym chłopem i tak 3 lub więcej i to są duże rodziny

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Maraton zumby w Siedlęcinie

Harcerze z nową siedzibą

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Zniknęły kolejne wraki

Więcej przystanków kolejowych na żądanie

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
971
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
3%