MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Karpacz obecny na polskim Davos

Wiadomości: Karpacz
Sobota, 8 września 2018, 6:35
Aktualizacja: Niedziela, 9 września 2018, 7:03
Autor: WAC
Fot. UM Karpacz
Samorządowcy z Karpacza drugi rok z rzędu wzięli aktywny udział w odbywającym się w dniach 4 – 6 września XXVIII Forum Ekonomicznym w Krynicy.

Forum Ekonomiczne w Krynicy jest nazywanym polskim Davos. To największa konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej z udziałem ministrów, parlamentarzystów, samorządowców, przedstawicieli biznesu, nauki, kultury oraz mediów z ponad 60 krajów.

Karpacz, podobnie jak w roku ubiegłym,  reprezentowany był podczas konferencji oraz paneli dyskusyjnych dotyczących kluczowych obszarów funkcjonowania samorządów lokalnych, tj. inwestycji oraz promocji. Burmistrz Karpacza Radosław Jęcek uczestniczył w debacie dotyczącej inwestycji strategicznych dla rozwoju sportu, gdzie szeroko omawiana była m.in. budowa stadionu lekkoatletycznego w Karpaczu z wykorzystaniem zewnętrznych źródeł finansowania. O ważnej roli takich obiektów rozmawiali ministrowie sportu Rumunii oraz Ukrainy, a także przewodniczący Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Sejmu RP.

W panelu dotyczącym turystyki, promocji oraz produktu turystycznego z udziałem posłów, samorządowców, ekspertów z Hiszpanii, Czarnogóry i Estonii uczestniczyła zastępca burmistrza Karpacza Kamila Cyganek.

Twoja reakcja na artykuł?

5
56%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
44%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Stop marginalizacji średnich miast

Gala Senioraliów

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~poiu' 8-09-2018 8:00
Jakie państwo, takie Davos.
~zse 8-09-2018 8:25
do: ~poiu' (8:00)
Kraj POtargowicy to kraj gdzie tą partię utworzył oficer PRL-owskich służb, generał Gromosława Czempiński. Większość ministrów spraw zagranicznych kraju POtargowicy było agentami sowieckich służb.Zarówno Krzysztof Skubiszewski (TW Kosk), Andrzej Olechowski (Tener, Must), Dariusz Rosati (Buyer), Bronisław Geremek, Włodzimierz Cimoszewicz (Carex), Adam Rotfeld (Rauf, Rad, Ralf, Serb) okazali się Tajnymi Współpracownikami SB- współzałożycielami PO .
~Mieszkaniec. 8-09-2018 9:08
Mam przeczucie że to ostatnie tygodnie naszego niudolnego burmistrza na stolku w urzedzie, jak i paru radnych.
~kortyzol 8-09-2018 9:09
To jest chyba wiadomość z TVPinfo. Agentura KGB. To jest lista wielkich Polakach. O kaczorach nikt nie słyszał i nikt nie będzie pamiętał poza niszczeniem państwa teraz.
~Real 8-09-2018 11:08
...Pół żartem pół serio. Ktoś temu burmistrzowi powinien doradzić jak się ubierać na takie okazje, jak sam nie potrafi. To co jest poniżej nogawek, a co widać jak się siedzi jest też ważne, być może najważniejsze. Zarówno o zgrozo kolor, jak i fason. Na zdjęciu nr.4 widzę pełen obciach, tudzież fajans pełną gębą u tego pana, pozostali OK ;)
~kkkrabek 8-09-2018 11:54
co tam strój ,wazna nagroda auto kia dla zony
~Real 8-09-2018 12:18
do: ~kkkrabek (11:54)
Tutaj akurat mam inne zdanie, jak dla mnie polityk może mieć, powiedzmy prywatny jacht, a nawet samolot. Warunek jest jeden i jest oczywisty, uczciwie na to zarobił. To że społeczeństwo/elektorat/suweren woli wybierać biednych jest dla mnie co najmniej dziwne i niezrozumiałe. Woli takich co przychodzą do polityki "w sandałach, a wychodzą w lakierkach".... a później zdziwienie skąd te afery ;)
~pff 8-09-2018 22:25
Polać Realowi, ma rację, czasem odbiera mi mowę widząc odzienie naszych polityków .
~Goqq 9-09-2018 10:24
Karpacz rozbudowuje się szybciej niż JG.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Obchody jubileuszu 60–lecia Towarzystwa Karkonoskiego

Suplementacja witaminą D

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Była gala z nagrodami

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
697
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%